Domů » Bleskovky » T-Mobile začal za 99 Kč měsíčně nabízet sdílená data pro dvě zařízení

T-Mobile začal za 99 Kč měsíčně nabízet sdílená data pro dvě zařízení

T-Mobile dnes přichází s novou nabídkou Sdíleného internetu umožňující využívat jeden datový limit na dvou zařízeních zároveň. Novinka platí pro všechny zákazníky, kteří mají některý z hlasových tarifů S námi, jež obsahují objem dat. Tito klienti nyní budou moci surfovat i na dalším zařízení prostřednictvím extra SIM karty za 99 Kč měsíčně účtované k původnímu hlasovému tarifu. Není tedy potřeba podepisovat další novou smlouvu. Toto řešení je ideální například pro zákazníky, kteří kromě chytrého telefonu používají také tablet.

Druhá SIM karta za 99 Kč měsíčně

Zákazník si ke svému hlasovému tarifu za 99 Kč měsíčně může pořídit další samostatnou SIM kartu, na níž bude pouze Sdílený internet. Tento produkt nabízí možnost sdílení datového objemu prostřednictvím jiného zařízení, aniž by byl uživatel nucen uzavírat smlouvu na další tarif.  

SIM karta není vázána na novou smlouvu, přidělena bude k původnímu hlasovému tarifu
a spolu s ním i účtována (na pravidelném měsíčním Vyúčtování služeb). Pokud by se zákazníkovi stalo, že vyčerpá sdílený datový limit, může si prostřednictvím hlavní SIM karty další objem dokoupit. Extra SIM karta se Sdíleným internetem neumožňuje volání ani posílání SMS, poskytuje pouze datové služby, přičemž parametry nastavení internetu (rychlost, datový limit) přebírá od hlavní SIM karty. 

Sdílený internet bude dostupný k tarifům S námi v síti+, S námi síť nesíť, S námi bez hranic, S námi bez hranic+ a S námi síť nesíť v podnikání. Produkt bude dostupný na Značkových i partnerských prodejnách T-Mobile, objednat ho půjde i prostřednictvím Call Centra. Při objednání přes telefon bude zákazníkovi SIM karta doručena poštou.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

6 komentářů

  1. Konečně. Doteď jsem musel mít další datovou SIMku za asi 300 Kč. Na ní nevyčerpatelnou FUP a přitom jsem na mobilu živořil s 300 MB…

  2. Hm to zní velice dobře. Jak píše MCEZA, KONEČNĚ. BYlo na čase, kdo s tím přijde jako první.

    • Ale sdílený internet na druhé kartě už T-Mobile nabízel tak dva roky zpět. Ale pak to v tichosti zase zrušil.

    • Aha, tak to mi nejak uniklo :D

  3. Vodafon nabizi druhou datovou sim s 500mb za 89kc. Kdyz ma nekdo neomezeny tarify tak se to nevyplati nadruhou stranu mam 300mb v mobilu a do tabletu staci.

  4. Já mám u T-mobile datovou sim k paušálu za 150 1GB. Stačí si o to říct a rádi to dají.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).