T-Mobile začal prodávat HTC 8S s Windows Phone 8 za 6 499 Kč

Aktualizováno 18. prosince

HTC 8S je od dnešního dne skladem u T-Mobile, objednávat můžete přes jejich internetový obchod. Operátor zaručuje doručení před 24. prosincem pouze při objednávce během dnešního dne. Základní cena je 6 499 Kč, při minimální měsíční útratě 250 Kč jej můžete mít za 5 499 Kč.

Aktualizováno 4. prosince

Český T-Mobile jsme požádali o upřesnění termínu zahájení prodeje HTC 8S, bohužel v tuto chvíli nemáme příliš pozitivní zprávy. Přesné datum zatím stanoveno nebylo a čeká se na jeho potvrzení, do Vánoc by však telefon k dispozici být měl.

Původní zpráva

Před časem jsme vás informovali o dostupnosti telefonu HTC 8S u operátora O2 za cenu 7 395 Kč. I v takovém případě bychom mohli mluvit o velmi slušném poměru cena/výkon, ovšem T-Mobile posouvá hranice ještě dál. Tento přístroj se čtyřpalcovým WVGA displejem, dvoujádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon S4 (28nm technologie, jádra Krait) a operačním systémem Windows Phone 8 totiž nabídne v průběhu prosince za velmi pěkných 6 499 Kč.

O tomto telefonu jste si nedávno mohli přečíst i v našem exkluzivním preview a prozatím se jeví jako velmi podařený přístroj střední třídy, který by mohl dosud nepříliš valná prodejní čísla přístrojů s operačním systémem od Microsoftu posunout o kus výše.

Autor článku
Martin Pavlović
O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku