T-Mobile v únoru nabídne Nokii Lumia 800

Pro ty, kteří nenašli pod stromečkem chytrý telefon, přichází T-Mobile se zajímavou nabídkou: nejnovější modely Nokia N9, Nokia 500, HTC Explorer a také HTC Radar přináší v lednu za mimořádně snížené ceny. Nokii N9 v akci během února vystřídá očekávaná Nokia Lumia 800. A aby si zákazníci nové modely telefonů mohli opravdu užít, prodlužuje operátor i vánoční nabídku dvojnásobného objemu dat (FUP) k vybraným datovým balíčkům Internetu v mobilu. Slevy na vybrané modely jsou určeny všem zákazníkům, kteří si k aktivaci či prodloužení hlasového tarifu nebo při přechodu z Twistu na hlasový tarif se smlouvu na 24 nebo 36 měsíců pořídí balíček Internet v mobilu na stejnou dobu. 

Nejnovější elegantní telefony s operačním systémem mají řadu multimediálních funkcí, díky nimž si uživatelé mohou vyzkoušet nejen řadu praktických, ale i zábavných aplikací. Zákazníci se také mohou těšit u těchto vybraných modelů na různé barevné varianty, které naleznou v e-shopu T-Mobile. Kromě těchto vybraných novinek nabízí T-Mobile s hlasovou smlouvou a aktivací balíčku internetu v mobilu samozřejmě i další chytré telefony za velmi zajímavé ceny. 

-

Operátor navíc prodlužuje akční nabídku dvojnásobného internetu v mobilu, a to až do konce března 2012. Zákazníci tak stále mají šanci získat dvojnásobnou porci dat na nejrychlejší 3G síti, mohou bez obav využívat internet, sdílet rodinné fotografie či videa nebo stahovat zajímavé aplikace pro soukromé či firemní využití. Například u Internetu v mobilu Klasik je objem dat 600 MB/měsíc po celou dobu závazku (2 roky), u prémiové varianty pak 2 GB místo 1 GB. Navýšení se týká i předplacených, rodinných a firemních verzí balíčků Internetu v mobilu. 

Zvýhodnění na dobu určitou mají limit zvýšen až do vypršení závazku balíčku. U balíčků na dobu neurčitou platí dvojnásobný FUP limit do 31. března 2012.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

5 komentářů

  1. mimonaut (neregistrovaný)

    Super.. bez podpory operátorů se budou telefony s WP rozšiřovat o dost hůř… Škoda, že zatím není u vodafone.. Jdu jim zavolat, jak si to jako představujou :)

  2. Cheetah007 (neregistrovaný)

    a pokud prozradí tak přidej i předběžné ceny.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel