Sledujte nás na YouTube

T-Mobile rozjiždí kampaň o bezpečném internetu: Mobilní Eset pro zákazníky na rok zdarma

T-Mobile se v únorové kampani bude soustředit na bezpečnost internetu se zaměřením na rychlý mobilní internet LTE. Všichni zákazníci si až do 30. dubna budou moct aktivovat roční předplatné mobilního antiviru Eset Premium zcela zdarma (běžná cena činí 289 Kč) a v souvislosti s tím operátor spouští speciální microsite, kde naleznete informace týkající se bezpečnosti dat. Nesmí chybět ani reklamní doprovod. V jeho čele se opět objeví Ivan Trojan, tentokrát v roli tajného agenta.

 

Operátor také připravil zvýhodněnou nabídku tabletu s LTE a tarifu Sdílený internet, v rámci něhož dostanete navíc jednu datovou SIM kartu, jež bude čerpat z vašeho stávajícího FUP limitu. Tato kombinace vás přijde na 299 Kč měsíčně, přičemž 99 Kč tvoří tarif a zbylých 200 korun splátky osmipalcového tabletu Huawei MediaPad T1 LTE.

Martin Pavlović

Redaktor webu SMARTmania.cz a současně student jednoho z pražských gymnázií. Dalšími koníčky jsou mimo technologie také společenské dění, cestování a fotografie. Milovník kvalitní literatury a hudby.

9 komentářů

 1. lerion (neregistrovaný)

  Reklamní článek nic moc…

  Jo a Defender mi slouží dobře, Eset nepotřebuji… Děkuji za optání…

  • M.BoBo (neregistrovaný)

   Pochopil jsem, že se jedná jen a pouze o mobilní verzi antiviru, která je víceméně k ničemu:-/.

   Kdyby se radši milý T-Mobile zamyslel, a uvolnil alespoň verzi pro PC.

 2. hdhd (neregistrovaný)

  Bude i pro wp?:D

 3. Mr. Arakin (neregistrovaný)

  Podobny spyware si na Android nainstaluje pouze velmi jednoduchy clovek. Z principu fungovani Androidu muze zarizeni napadnout pouze malware, ktery si hloupy uzivatel nainstaluje dobrovolne a navic mu schvali potrebna opravneni. Premyslejicimu cloveku zadna nakaza nehrozi.

  • lerion (neregistrovaný)

   “Z principu fungovani Androidu muze zarizeni napadnout pouze malware”

   :D :D :D :D

   Jééééje, to je super větička. Prosím zarámovat. Víš, co všechno spadá pod výraz malware? :D :D :D

   Ty jsi fakt úžasný odborník :D

  • Mr. Arakin (neregistrovaný)

   Lerione, opravdu nechapu, proc mas potrebu delat ze sebe jeste vetsiho hlupaka, nez jsi.

   Ta veta pokracuje dal a jejim ucelem neni definovat co je a co neni malware, jeji podstatou je ta cast za carkou, cili “…ktery si hloupy uzivatel nainstaluje dobrovolne a navic mu schvali potrebna opravneni. Premyslejicimu cloveku zadna nakaza nehrozi.”

   Ted jsi prave prokazal, proc ta posledni veta se prave tebe netyka a tudiz Android je pro tebe naprosto nevhodny.

  • lerion (neregistrovaný)

   Hmm, jenže i přemýšlející uživatel může být podveden. To, že některá aplikace vyžaduje přístup k datům, mikrofonu, SMS a kontaktům neříká, co s tím dělá.

   Přemýšlející uživatel mrkne na to, jestli jsou požadavky oprávněné a v případě nedůvěry ještě třeba do komentářů. Ani tak ale nemá jistotu, že aplikace nedělá něco na pozadí.

   Aby měl i ten nejchytřejší uživatel jistotu, že stažená aplikace neobsahuje malware, nesměl by žádnou stahovat. A to je pak zbytečné mít chytrý telefon, že…

   A pokud bych souhlasil s tím, co ty tvrdíš, tedy že si to může nainstalovat jen velmi jednoduchý člověk – vítej ve světě, kde 80% populace jsou blbci a i těch zbývajících 20% není neomylných…

   To, co jsi napsal tak jen dokazuje, že Android je systém pro malou skupinku geeků a do rukou většiny populace nepatří.

  • lerion (neregistrovaný)

   Jinak samozřejmě nemáš vůbec pravdu o tom, že malware můžeš do telefonu dostat jen instalací aplikace.

   Jeden příklad za všechny: Nedávno objevená díra ve WebKitu je docela závažný problém a stačí jen navštívit stránku se škodlivým kódem a na problémy je zaděláno. O to víc je to problém, že 60% zařízení s Androidem nedostane opravu této chyby ;)

 4. jakub.wp (neregistrovaný)

  pro mě sice zákazníka T-mobile je tato akce zbytečná :-) mám WindowsPhone :-)

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *