T-Mobile: Při úpisu můžete získat internetový tarif s 50% slevou

Po loňském úspěchu obdobné akce nabízí T-Mobile opět mobilní datové tarify a balíčky s 50% slevou. Pro získání zvýhodnění je však nutné uzavřít smlouvu na dobu určitou (12, 24 nebo 36 měsíců). Nabídka je časově omezená a platí pouze od 15. do 21. června. 

Internet pro mobil nebo notebook, netbook či tablet je u T-Mobile opět za poloviční cenu. Stačí jen od 15. do 21. června uzavřít novou nebo prodloužit svou stávající smlouvu k jakémukoliv balíčku nebo tarifu pro mobilní internet.  Internet v mobilu Standard tak lze pořídit již za 55 korun s DPH při objednání balíčku na dva roky. Navíc lze jakékoliv zvýhodnění Internet v mobilu kombinovat se slevou na chytré telefony. Zákazník tak ušetří dvakrát – jak na ceně dat, tak za samotný smartphone.

  

Ušetří i zájemci o mobilní data pro notebook, netbook či tablet. Za polovic je k mání i Internet na cesty a Internet Komplet. Například Internet na cesty Premium, který nabízí nejvyšší FUP na trhu – 30 GB, lze na tři roky mít jen za 424,50 Kč s DPH. Internet Komplet, který zajistí přístup k webu jak z mobilu tak například z tabletu, přijde se smlouvou na dva roky na 249,50 Kč s DPH. Nabídku lze využít i při uzavření smlouvy na dobu určitou s nákupem datového zařízení za dotovanou cenu. 

 

Výhodu mají stávající zákazníci T-Mobile s hlasovým tarifem. Pokud si k němu pořídí v rámci balíčku 2v1 Internet na cesty, na mobilních datech ušetří ještě výrazněji. Kdo zvolí Internet na cesty Standard, může si jej pořídit již od 124,50 Kč s DPH. Standardní cena v rámci 2v1 činí 249 Kč s DPH, samostatně pak 499 Kč s DPH. 

 

Balíčky a tarify pro mobilní internet mohou zákazníci využít ve 2G a 3G síti společnosti T-Mobile. Ta je v současnosti dostupná pro 84 procent populace a podle nezávislých testů je dlouhodobě nejrychlejším mobilním připojením k internetu v České republice. T-Mobile jako jediný tuzemský operátor nabízí v celé své 3G síti technologii HSPA+ umožňující stahování dat rychlostí až 21,6 Mbit/s. Navíc v dubnu letošního roku uvedl operátor ve vybraných lokalitách rozšíření HSPA+ 42, které přináší download až 42 Mbit/s.

Autor článku
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku