Domů » Bleskovky » T-Mobile zlevní smartphony Huawei o 2 000 Kč, navíc přidá 30 GB dat

T-Mobile zlevní smartphony Huawei o 2 000 Kč, navíc přidá 30 GB dat

T-Mobile si na únor připravil slevu celkem 13 smartphonů značky Huawei, která činí rovné dva tisíce korun.Ke každému prodanému telefonu operátor dále přidá 10GB mobilní internet na tři měsíce zdarma. Kromě toho si lidé budou moci svůj nový LTE telefon bezplatně vyměnit za jiný model, a to do 30 dnů od jeho zakoupení.

Zlevnění o 2 000 Kč se bude týkat celkem 13 modelů telefonů Huawei zakoupených u operátora v období od 1. do 28. února letošního roku spolu s uzavřením, nebo prodloužením smlouvy na 24 měsíců. Nejlevnějším LTE telefonem v nabídce T-Mobile se díky slevě stane Huawei Y5 II, který si zákazníci budou moci pořídit buď jednorázově za 1 190 Kč, nebo na splátky bez navýšení už od 50 Kč měsíčně.

Ilustrační obrázek (Huawei Nova)
Ilustrační obrázek (Huawei Nova)

Pokud zákazník nebude s vybraným telefonem spokojen, operátor mu umožní bezplatnou výměnu za jiný model do 30 dnů od zakoupení. Více o této výhodě najdete od 1. února na webu operátora.

Sleva na zařízení platí pro rezidentní zákazníky a živnostníky, data navíc jsou určena jen rezidentům. Kampaň bude pokračovat i v březnu, avšak s jinou značkou smartphonů.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

5 komentářů

  1. No už to nikdo nechce, tak musí zlevnovat… D

  2. A operátor tě nutí jejich předražený tarif využívat ? To si nemyslím a kdo není trouba tak si umí zajistit diametrální ceny.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).