Sygic GPS Navigation: proč je ideální do zahraničí

Proč kupovat speciální navigaci do auta, když vám může mnohem lépe posloužit váš chytrý telefon? A proč kupovat off-line navigaci, když on-line je zdarma?

Navigace je v autě velkým pomocníkem a to nemusíte ani vyrazit za hranice naší republiky. Často je potřeba najít nějakou zapadlou uličku či zjistit, kudy že bychom se to měli vydat do sousedního okresu, abychom si zbytečně nezajížděli.

Zabudované tovární navigace stojí desítky tisíc a není jisté, zda si je od vás přes noc nějaký nenechavec nevypůjčí. Levnější a elegantnější řešení je využít svůj mobilní telefon. Chytré telefony se dnes mohou pochlubit jak velmi kvalitními displeji, tak velkou pamětí. Problém nastává s aktualizacemi map, za které si společnosti účtují velké poplatky, či s nutností připojení k internetu, které se může velmi prodražit.

blank blank blank 

Bez poplatků za internet

Sygic GPS Navigation pro Android na to jde jinak. Chytře. Mapy si do svého smartphonu stáhnete v pohodlí domova a telefon pak používáte jako klasickou off-line navigaci. Nemusíte se proto bát poplatků za datové přenosy, které bývají (zejména v zahraničí) dost vysoké. Nalezení trasy, automatické přeplánovávání trasy za jízdy atd. je velmi rychlé pokaždé, protož na rozdíl od on-line navigací není závislé na rychlosti mobilního internetu. Ta jak víme kolísá podle kvality místa, kde se zrovna nacházíme.

V ceně tohoto produktu je doživotní bezplatná aktualizace map a to včetně aktualizace databáze rychlostních omezení, měření rychlosti či zajímavých míst. Jde samozřejmě o plnohodnotnou navigaci, která nabízí nejen klasické, ale i velmi profesionální služby. Z dlouhého seznamu funkcí a výhod jmenujme například hlasové navigování kompletně v češtině, asistenta pro jízdu v pruzích, 3D pohled na města i krajinu, měření rychlosti a zobrazení rychlostního omezení s možností zvukového varování či speciální navigace pro chodce. Na dovolené tak budete stále vědět, kde se přesně nacházíte a kudy se dostat k památkám či naopak zpět k vozu.

Buďte nároční!

V rámci pokročilého hledání můžete cíl cesty vyhledat nejen přímo podle názvu ulice (nemusíte si tak pamatovat název města), ale také dle čísla domu, poštovního směrovacího čísla nebo konkrétní souřadnice. Hodit se může také navigace pomocí POI, to když si třeba budete pamatovat, že vedle v ulici byla zajímavá restaurace. Velkým pozitivem je inteligentní hledání, které dokáže identifikovat cíl i přes případný překlep. Tvorba trasy pomocí průjezdných bodů je samozřejmostí.

Trasu si následně můžete nejen uložit, ale také rozličně upravit včetně zadání počátečního bodu nezávisle na aktuálním umístění. To se hodí třeba ve chvíli, kdy vám zavolá kamarád a prosí o pomoc s navigováním. Zajímavostí je také integrace do sociálních sítí Facebook a Twitter, zobrazení přátel na mapě, nebo statistiky ujetých tras a profilů převýšení v Cestovním deníku. Za poplatek je možno sledovat intenzitu dopravy na trase a vyhnout se tak zácpám.

Sygic GPS Navigation je kompatibilní s operačními systémy Android 2.0, 2.2, 2.3 a 4.0. Do audiosystému automobilu jej integrujete, dle výbavy vozu, pomocí Bluetooth či kabelu. Obsahuje mapy celé Evropy s bezplatnou doživotní aktualizací.

Kde koupit

Sygic GPS Navigation si můžete objednat v internetovém obchodě Sunnysoft nebo v jeho specializovaných prodejnách se smartphony a příslušenstvím.

Tip: Pro bezpečnější cestování si můžete v Sunnysoftu vybrat pro váš telefon i vhodný držák nebo nabíječku

Autor článku blank
PR článek
Takto označený obsah má charakter reklamního sdělení, jehož zadavatelem je subjekt třetí strany. Máte-li zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu [email protected]

Kapitoly článku