Domů » Bleskovky » Sygic Flight Tracker pro Family Locator zdarma: Mějte přehled o svých přátelích

Sygic Flight Tracker pro Family Locator zdarma: Mějte přehled o svých přátelích

Sygic nově začal všem uživatelům aplikace Family Locator poskytovat zdarma funkci Flight Tracker zcela zdarma. Bezplatná je rovněž aplikace Family Locator, avšak za pokročilé funkce si uživatelé musí připlatit – v minulosti byl právě Flight Tracker placenou součástí.

GPS aplikace společnosti Sygic pokrývá až na několik málo ostrovů celou planetu. Zásluhou spolupráce se společností FlightAware umožňuje společnost Sygic informovat rodiny o odletu, příletu, zpoždění nebo zrušení letu bez nutnosti GPS signálu nebo datového připojení. Tato nová aktualizace znamená, že se Family Locator stala první aplikací na světě, která rodinným příslušníkům nabízí bezplatné informace o letu. Uživatelé nyní mohou sledovat své příbuzné, ať jsou kdekoli.

Aplikace Family Locator, která je dostupná pro platformy iOS i Android, se může pochlubit celou řadou bezplatných funkcí a také rozšiřujícími možnostmi pro prémiové uživatele. Mezi funkce nabízené zdarma patří přehled o letech poskytující základní informace o letu; zjištění polohy v reálném čase; upozornění na nahlášení polohy a nouzové zprávy SOS; upozornění na bezpečné a nebezpečné zóny a bezplatné zasílání zpráv.

Uživatelé verze Premium budou mít nyní k dispozici podrobnější informace o letech a sedmidenní historii uvádějící polohu a pohyb osob blízkých uživatelům.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments