Sledujte nás na YouTube

Sygic Flight Tracker pro Family Locator zdarma: Mějte přehled o svých přátelích

Sygic nově začal všem uživatelům aplikace Family Locator poskytovat zdarma funkci Flight Tracker zcela zdarma. Bezplatná je rovněž aplikace Family Locator, avšak za pokročilé funkce si uživatelé musí připlatit – v minulosti byl právě Flight Tracker placenou součástí.

GPS aplikace společnosti Sygic pokrývá až na několik málo ostrovů celou planetu. Zásluhou spolupráce se společností FlightAware umožňuje společnost Sygic informovat rodiny o odletu, příletu, zpoždění nebo zrušení letu bez nutnosti GPS signálu nebo datového připojení. Tato nová aktualizace znamená, že se Family Locator stala první aplikací na světě, která rodinným příslušníkům nabízí bezplatné informace o letu. Uživatelé nyní mohou sledovat své příbuzné, ať jsou kdekoli.

Aplikace Family Locator, která je dostupná pro platformy iOS i Android, se může pochlubit celou řadou bezplatných funkcí a také rozšiřujícími možnostmi pro prémiové uživatele. Mezi funkce nabízené zdarma patří přehled o letech poskytující základní informace o letu; zjištění polohy v reálném čase; upozornění na nahlášení polohy a nouzové zprávy SOS; upozornění na bezpečné a nebezpečné zóny a bezplatné zasílání zpráv.

Uživatelé verze Premium budou mít nyní k dispozici podrobnější informace o letech a sedmidenní historii uvádějící polohu a pohyb osob blízkých uživatelům.

Michal Javůrek

Nadšený fanoušek chytrých telefonů, počítačů a automobilů. Lyžař, běžec, plavec a náruživý biker, za každého počasí. Fanoušek metalu, který nepohrdne sklenkou dobrého vína u kvalitního filmu.

Napsat komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *