Sledujte nás na YouTube

SwiftKey pro Android je nově zdarma, platit se budou vzhledy klávesnic

SwiftKey, jedna z nejpopulárnějších klávesnic pro Android, která s novou verzí iOS přijde i na jablečná mobilní zařízení, se rozhodla ke změně obchodní strategie. Klávesnice je nyní ke stažení zcela zdarma, příjmy mají nově generovat nová témata klávesnic, která mohou kompletně změnit vzhled. Motivací k této změně byly časté žádosti uživatelů o přidání nových vzhledů a fakt, že více než polovina uživatelů změnu témat již využívá. Zákazníci, kteří si SwiftKey zakoupili před změnou, dostanou deset témat v hodnotě okolo 100 Kč, noví uživatelé budou mít možnost je za tuto částku zakoupit.

 

-

David Podzimek

7 komentářů

 1. S.h.I.t. (neregistrovaný)

  no, snad tam nenacpou časem reklamu když je to teď “Free”

  • smisekCZ (neregistrovaný)

   Pokud jim budou vydělávat placené vzhledy, tak asi ne.

  • S.h.I.t. (neregistrovaný)

   To je otázka – nakolik budou vydělávat. A nebyla by to první aplikace s placenými doplňky a přitom s reklamou :/

 2. Mauik (neregistrovaný)

  skusal som dlhodobo viacero klavesnic, ostal som pri Swype.

  • jaja01 (neregistrovaný)

   Taky tak. Stále čekám, až bude český slovník do Minuum Keyboard, to je velice zajímavý koncept psaní.

  • WhiteFaust (neregistrovaný)

   Myslím, že by lidi neměli být líní a pokusit se to naučit. Psát Swypem je opravdu rychlejší vč. využití predikcí. Swypem píšu cca 70 % textu. Zbytek jsou predikce nebo vyťukávání :-)

 3. S4crifice (neregistrovaný)

  Swiftkey jsem zkusil, ale nijak mě nenadchla, TouchPal mi přijde rychlejší, praktičtější, takže jsem se rychle vrátil ..

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *