Domů » Bleskovky » SwiftKey pro Android je nově zdarma, platit se budou vzhledy klávesnic

SwiftKey pro Android je nově zdarma, platit se budou vzhledy klávesnic

SwiftKey, jedna z nejpopulárnějších klávesnic pro Android, která s novou verzí iOS přijde i na jablečná mobilní zařízení, se rozhodla ke změně obchodní strategie. Klávesnice je nyní ke stažení zcela zdarma, příjmy mají nově generovat nová témata klávesnic, která mohou kompletně změnit vzhled. Motivací k této změně byly časté žádosti uživatelů o přidání nových vzhledů a fakt, že více než polovina uživatelů změnu témat již využívá. Zákazníci, kteří si SwiftKey zakoupili před změnou, dostanou deset témat v hodnotě okolo 100 Kč, noví uživatelé budou mít možnost je za tuto částku zakoupit.

 

-

David Podzimek

7 komentářů

  1. no, snad tam nenacpou časem reklamu když je to teď „Free“

  2. skusal som dlhodobo viacero klavesnic, ostal som pri Swype.

    • Taky tak. Stále čekám, až bude český slovník do Minuum Keyboard, to je velice zajímavý koncept psaní.

    • Myslím, že by lidi neměli být líní a pokusit se to naučit. Psát Swypem je opravdu rychlejší vč. využití predikcí. Swypem píšu cca 70 % textu. Zbytek jsou predikce nebo vyťukávání :-)

  3. S4crifice (neregistrovaný)

    Swiftkey jsem zkusil, ale nijak mě nenadchla, TouchPal mi přijde rychlejší, praktičtější, takže jsem se rychle vrátil ..

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).