Domů » Bleskovky » Svět Harryho Pottera se dočká další mobilní hry, ponese název Hogwarts Mystery

Svět Harryho Pottera se dočká další mobilní hry, ponese název Hogwarts Mystery

Asi není nikdo, kdo by neznal brýlatého čaroděje s jizvou ve tvaru blesku. I když knižní a filmová dobrodružství nejslavnějšího kouzelníka všech dob skončila, ve světě mobilních her je tomu právě naopak. Kromě plánovaného Harry Potter AR, který se bude, jak název napovídá, koncentrovat na rozšířenou realitu, chystá Warner Bros. i hru bez rozšířené reality.

Jak bude Harry Potter: Hogwarts Mystery vypadat či o jaký půjde žánr, to vývojáři neprozradili. Hra vyjde pod hlavičkou Portkey Games, přičemž o vývoj se postará studio Jam City, které má za sebou hry jako například Marvel Avengers Academy nebo Family Guy: Another Freakin’ Mobile Game.

Podle popisu z oficiálních stránek půjde „o první hru (ze světa HP), kde si bude moci hráč vytvořit vlastní postavu a zažít s ní život studenta Bradavic“. Harry Potter: Hogwarts Mystery vyjde v průběhu roku 2018 na platformy Android a iOS.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

4 komentářů

  1. Harryho Pottera jsem pařila na kolejích. Že bych si dala repete? :D

  2. hmmm, ze by dalsi free (pay) to play to hra? :D :D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).