Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Surface Mini má být údajně představen v létě

Surface Mini má být údajně představen v létě

Tablet Surface Mini od Microsoftu prožívá skutečně komplikovaný a zdlouhavý „porod“. Jeho představení se očekávalo 20. 5. na tiskové konferenci v New Yorku, kde byl představen pouze Surface Pro 3. Neoficiální zprávy hovoří o tom, že Microsoft má vyrobeno několik desítek tisíc kusů, nicméně několik zdrojů uvedlo, že nikdy nespatří světlo světa. Evleaks je ale jiného názoru.

Podle jeho zdrojů Microsoft obnovil pozastavenou výrobu tohoto modelu a má jej představit letos v létě. O tom, že Mini verze existuje, není pochyb, potvrdila to jedna z kapitol manuálu k Surface Pro 3, týkající se dotykového pera Surface Pen. Od Surface Mini se očekává 7,5palcový displej s rozlišením 1440 × 1080 pixelů, absence vestavěného stojánku a operační systém Windows RT pro procesor ARM.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

7 komentářů

  1. Papek (neregistrovaný)

    Windows RT … To už radšej Android.

  2. Tomáš (neregistrovaný)

    Jestli bude mít slot na SIM a LTE, tak si ho pořídím.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel