Domů » Bleskovky » Surface Mini má být údajně představen v létě

Surface Mini má být údajně představen v létě

Tablet Surface Mini od Microsoftu prožívá skutečně komplikovaný a zdlouhavý „porod“. Jeho představení se očekávalo 20. 5. na tiskové konferenci v New Yorku, kde byl představen pouze Surface Pro 3. Neoficiální zprávy hovoří o tom, že Microsoft má vyrobeno několik desítek tisíc kusů, nicméně několik zdrojů uvedlo, že nikdy nespatří světlo světa. Evleaks je ale jiného názoru.

Podle jeho zdrojů Microsoft obnovil pozastavenou výrobu tohoto modelu a má jej představit letos v létě. O tom, že Mini verze existuje, není pochyb, potvrdila to jedna z kapitol manuálu k Surface Pro 3, týkající se dotykového pera Surface Pen. Od Surface Mini se očekává 7,5palcový displej s rozlišením 1440 × 1080 pixelů, absence vestavěného stojánku a operační systém Windows RT pro procesor ARM.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

7 komentářů

  1. Windows RT … To už radšej Android.

  2. Tomáš (neregistrovaný)

    Jestli bude mít slot na SIM a LTE, tak si ho pořídím.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).