Domů » Bleskovky » Surface Duo trpí konstrukční vadou. Plastový rám v místě USB-C portu praská

Surface Duo trpí konstrukční vadou. Plastový rám v místě USB-C portu praská

Před několika týdny se v USA začal prodávat skládací komunikátor Microsoft Surface Duo, přičemž vzhledem k vysoké ceně a mnoha kompromisům se rozhodně nestane masovým produktem. Bohužel nyní se ukazuje, že toto zařízení patrně trpí i poměrně zásadní konstrukční vadou.

duo 1

Plastový rám v okolí USB-C portu praská

Někteří čerství majitelé se na sociálních sítích „chlubí“ tím, že jim v místě nabíjecího konektoru praskl rámeček, některým se dokonce jeho část vyloupla. První zprávy o této vadě se objevily krátce po uvedení Surface Duo do prodeje, v posledních týdnech přibyli nešťastníci, kteří tvrdí, že se k zařízení chovali s maximální opatrností.

duo 2

Zdá se, že na vině je velmi tenký rámeček Surface Duo, který USB-C port významně narušuje. Situaci navíc nenahrává fakt, že rámeček je pouze plastový a nikoliv z kovu.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

15 komentářů

 1. To brzo.. opět nedodělek, hlavně, že je to celé poslepované a stejně se to rozpadá.

  • Počkej, nespletl sis článek? Tady se nepíše o Foldu od Samsungu :)

  • Pan Mindrák osobně :D

  • A pan čů.rák reaguje

  • Na takového komplexa jako ty se nedá nereagovat, je to zábava :D

  • _qam_: hodně brzy přestáváš psychicky zvládat internetové diskuze. Vyjadřovat se jako nevzdělaná spodina je ti zřejmě vlastní.

  • Já už znám orgasmica dost dlouho z různých diskuzí, že vím, že nejlepší je tohle individuum, který nesnese kritiku svého milovaného samsungu, poslat do patřičných míst

  • Jinými slovy psychicky nezvládáš internetové diskuze, které si bereš osobně a dokážeš nad tím trávit podstatnou část dne. Brilantní.

  • I kdyby, je ti po tom houno, pseudopsychologu. Zapomněl jsi na to, že tu děláš to stejné, navážíš se tu do lidí a trávíš tu celý den.

  • Nazdar qame, jak je? :D

 2. Hehe, kdy MS vydal neco kvalitni?

 3. Pět let se na to čeká a oni to nakonec udělaj z kyblíkovýho plastu.

 4. Nevím Nevím...

  Že úroveň „lability“ konstrukce, někdy souvisí, s jinak určitě ne (vždy) samospásnými materiály, není asi až takovým překvapením jako to, že si tohle Microsoft u svého Dua nepohlídal.
  Princip konstrukce, její dílenské zpracování, použité materiály. Tím vším, si myslím, že Surface Book oplývá. A tahleta kauzička, a zní plynoucí rozčarování, je důsledkem, předem už nějaké očekávanosti, která může být úkazem toho, že MS nedělá nedotažené produkty. Je jedno jestli někdo chtěl ušetřit, nebo nedomyslel zátěžovou stránku běžného užívání, když tyto patálie, jsou nehodny, už jen věci jako takové, pokud je naceněna jako Duo, kdy „co na tom, že zrovna Microsoftu, by se tohleto stát nemuselo“.
  Skrblíkovství je lacinost.

 5. Jeeeeje, to je jako z Lumie :D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).