Domů » Články » Sunnysoft Dictionary – špičkový slovník pro PocketPC

Sunnysoft Dictionary – špičkový slovník pro PocketPC

Sunnysoft DictionarySpolečnost Sunnysoft před několika dny vydala kvalitní slovník, který je určený všem majitelům kapesních počítačů. Aplikace nabízí intuitivní uživatelské rozhraní a má také nízké minimální požadavky na paměť RAM, které jak jistě víte, není nikdy dost Embarassed.

A co všechno Sunnysoft Dictionary nabízí ? Jedná se o český, anglický a německý slovník, v anglickém i německém slovníku je obsaženo 25 000 významových dvojic. Při vyhledávání slovíček jistě oceníte funkci indexování (hledaná slovíčka se ukládají do historie). Velmi zajímavou funkcí je tzv. kontextový překlad, díky kterému si můžete v libovolné “non czech“ aplikaci vyvolat překlad označeného textu. Program také zvládá zkoušení slovíček, pokud si tedy potřebujete některé výrazy opakovat, není nic jednoduššího, než spustit aplikaci, nastavit si obtížnost a pustit se do učení.

Jistě potěší implementovaný seznam anglických a německých nepravidelných sloves. Sunnysoft Dictionary funguje na Windows Mobile 2003/SE a 5.0 a spustíte jej na zařízeních s VGA (480×640), QVGA (240×240) i Square (240×240) rozlišením.

Plná verze programu stojí 599,-Kč s DPH a koupíte ji na stránkách výrobce. V případě zájmu rozhodně vyzkoušejte 14-denní trial verzi, kterou můžete stahovat z tohoto odkazu.

Ukázka

Další informace o programu naleznete na Sunnysoft.cz.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Diskuze k článku

  1. Tento slovnik ma iba jednu pomerne vaznu chybu – ze nie je dostupny aj v slovenskej verzii…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).