TOPlist

Sunnysoft Dictionary – špičkový slovník pro PocketPC

Domovská stránka webu SMARTmania.cz

Sunnysoft DictionarySpolečnost Sunnysoft před několika dny vydala kvalitní slovník, který je určený všem majitelům kapesních počítačů. Aplikace nabízí intuitivní uživatelské rozhraní a má také nízké minimální požadavky na paměť RAM, které jak jistě víte, není nikdy dost Embarassed.

A co všechno Sunnysoft Dictionary nabízí ? Jedná se o český, anglický a německý slovník, v anglickém i německém slovníku je obsaženo 25 000 významových dvojic. Při vyhledávání slovíček jistě oceníte funkci indexování (hledaná slovíčka se ukládají do historie). Velmi zajímavou funkcí je tzv. kontextový překlad, díky kterému si můžete v libovolné \”non czech” aplikaci vyvolat překlad označeného textu. Program také zvládá zkoušení slovíček, pokud si tedy potřebujete některé výrazy opakovat, není nic jednoduššího, než spustit aplikaci, nastavit si obtížnost a pustit se do učení.

Jistě potěší implementovaný seznam anglických a německých nepravidelných sloves. Sunnysoft Dictionary funguje na Windows Mobile 2003/SE a 5.0 a spustíte jej na zařízeních s VGA (480×640), QVGA (240×240) i Square (240×240) rozlišením.

Plná verze programu stojí 599,-Kč s DPH a koupíte ji na stránkách výrobce. V případě zájmu rozhodně vyzkoušejte 14-denní trial verzi, kterou můžete stahovat z tohoto odkazu.

Ukázka

Další informace o programu naleznete na Sunnysoft.cz.

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku