Domů » Články » Co pod stromeček? Vybíráme prémiové příslušenství, které potěší

Co pod stromeček? Vybíráme prémiové příslušenství, které potěší

Vánoce se nezadržitelně blíží a s tím startuje náš seriál Co pod stromeček. V prvním díle se podíváme na prémiové příslušenství, které jistě potěší nejen každého technologického nadšence. V tomto výběru naleznete především velmi kvalitní příslušenství, pro které ale budete muset sáhnout hodně hluboko do kapsy.

Hodně muziky za hodně peněz

Pokud máte mezi obdarovávanými nějakého audiofila, pak jsou sluchátka jasnou volbou, se kterou nemůžete šlápnout vedle. Mezi nejlepší sluchátka, která můžete koupit, se poté bezesporu řadí sluchátka dánského výrobce Bang & Olufsen, konkrétně modely H5 a H9.

S oběma modely si posluchači přijdou na své. Špunuty H5 patří mezi elitu, což se můžete dočíst také v naší recenzi. Ani s velkými H9 neuděláte chybu, pakliže nechcete kupovat špunty. Obě sluchátka se mohou pyšnit kvalitním zpracováním a perfektní reprodukcí zvuku. Cena startuje na 4 490 korunách u modelu H5 a model H9 vyjde na téměř dvojnásobek, kde se cena pohybuje okolo 10 000 korun.

Sportem ku zdraví

Pro příznivce aktivního životního stylu je téměř nutností vlastnit nějakou nositelnou elektroniku. Na sportovce se zaměřuje firma Fitbit, která nedávno představila své nové chytré hodinky s názvem Ionic. Ty se jistě stanou vítaným pomocníkem každého sportovce, přičemž vyčnívat budou kromě svými funkcemi také svým designem.

recenze FitBit Ionic

Fitbit Ionic nezaostávají v žádném ohledu za konkurencí. Nabídnou senzor měření tepu, dobrou výdrž na baterii, odolnost proti vodě, podporu nejrůznějšího přídavného zařízení nebo třeba funkci Trenér. Více se o hodinách dozvíte z naší recenze. Cena Fitbit Ionic se pohybuje okolo 9 390 korun.

Vzhůru do nebes

Jestli si potrpíte spíše na výstřední dárky, nabízí se řešení v podobě letadla. Tedy ne toho klasického, ale na dálkové ovládání. Takový Smartplane od firmy Tobyrich jistě potěší každého leteckého nadšence, ale také dítě ukryté v každém z nás. Rovněž vykouzlí nadšení také u dětí skutečných.

Tobyrich Smartplane ovládáte pomocí aplikace, která je dostupná pro Android a iOS. Vybírat si můžete z devíti leteckých režimů, mezi které patří například pomalý let v rychlosti vaší chůze nebo akrobatický režim, se kterým si jistě každý vyhraje dosytosti. O chytrém letadélku si můžete také přečíst naší recenzi. Cena chytrého letadla Tobyrich Smartplane se pohybuje okolo 3 390 korun.

Od Philipsu pro celou rodinu

Pakliže chcete elegantně vyřešit dárky pro celou rodinu, přímo se nabízí řešení od nizozemské společnosti Philips. Letos totiž představila novinky do koupelny pro všechny členy rodiny, takže nikdo nepřijde zkrátka. Na své si přijdou děti i dospělí.

Pro děti můžete pořídit chytrý kartáček, se kterým si vaše ratolesti budou rádi čistit zuby. Pro může pak můžete koupit chytrý holící strojek, který zkrotí neposlušné vousy. A pro ženy je dostupný chytrý depilátor, který zajistí pri správném používání hladkou pokožku až 8 týdnů. Všechny produkty jsme vyzkoušeli, o čemž se můžete přesvědčit zde. Cena chytrého kartáčku začíná na 1 299 korunách, holící strojek můžete zakoupit za 2 199 korun a depilátor seženete za cenu okolo 14 999 korun.

Android TV pro náročné

Multimediální centrum se hodí do každé domácnosti, o to více pak, když je chytré a stylové. Dnešní nároky bez problému splňuje NVIDIA Shield TV, přes které můžete nejen spravovat svou kolekci filmů či hudby, ale zastane také pozici videoherní konzole. Každý si tak přijde na své.

Předností Shield TV je právě podpora her a to ať těch ryze mobilních jako Asphalt 8, tak i konverzí starých dobrých her typu Gran Theft Auto nebo Doom 3. Multimediální centrum můžete rovněž propojit s počítačem a zahrát si na televizi i „velké“ hry. Kompletní recenzi si můžete přečíst zde. Cena Shield TV začíná na 5 999 korunách.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Diskuze k článku

  1. Pod 4k Jabra Elite Sport NG (black friday), Apple Leather case/cover samozřejmě s barevným zohledněním pásku hodinek či kabelky:), powerbanka s USB PD, čistidlo na mastnotu/dezinfekci:)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).