K vybraným smartphonům Xiaomi dárek zdarma

Domů » Bleskovky » Steve Wozniak na Twitteru: „Jdu si koupit Nokii Lumia 900“

Steve Wozniak na Twitteru: „Jdu si koupit Nokii Lumia 900“

Spoluzakladatel Applu Steve Wozniak je velkým fanouškem moderních technologií a chytrých zařízení. Není tomu tak dávno, co si byl přímo v Google vyzvednout Galaxy Nexus s Androidem 4.0. Nyní se chystá vyzkoušet konkurenční platformu Windows Phone. Na svém Twitteru před několika hodinami odeslal zprávu, že se chystá navštívit obchod operátora AT&T, aby se mohl podívat, zda je ještě Nokia Lumia 900 k dispozici. Tweet nepřímo reaguje na oznámení, že se Lumia 900 u AT&T (prý) prodává velice dobře a čísla předčila očekávání (s přesnými údaji však Nokia nepřišla).

 

Vypadá to tedy, že mobilní Windows získaly dalšího fanouška. Uvidíme, zda se Steve později na Twitteru pochlubí se svými dojmy. V České republice by se Lumia 900 měla začít prodávat v průběhu května. Pokud si chcete ukrátit čekání, určitě si nezapomeňte přečíst recenzi menší sestřičky Lumia 800.

 

Zdroj

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

2 komentáře

  1. zune85 (neregistrovaný)

    steve je hračička takže zaujem o všetko je u neho normál,určite sa mu WP bude páčiť aj Nokia L900 celkovo

    skôr ho nejak skoro omrzel „najlepší“ os v SGN

  2. aaron (neregistrovaný)

    zune85: Jesli se mu bude L900 libit bych nepredjimal. Proste si jde vyzkouset, jestli je hype posledny doby okolo Lumii opodstatneny.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *