Cena:

Steve Wozniak na Twitteru: „Jdu si koupit Nokii Lumia 900“

Spoluzakladatel Applu Steve Wozniak je velkým fanouškem moderních technologií a chytrých zařízení. Není tomu tak dávno, co si byl přímo v Google vyzvednout Galaxy Nexus s Androidem 4.0. Nyní se chystá vyzkoušet konkurenční platformu Windows Phone. Na svém Twitteru před několika hodinami odeslal zprávu, že se chystá navštívit obchod operátora AT&T, aby se mohl podívat, zda je ještě Nokia Lumia 900 k dispozici. Tweet nepřímo reaguje na oznámení, že se Lumia 900 u AT&T (prý) prodává velice dobře a čísla předčila očekávání (s přesnými údaji však Nokia nepřišla).

 

Vypadá to tedy, že mobilní Windows získaly dalšího fanouška. Uvidíme, zda se Steve později na Twitteru pochlubí se svými dojmy. V České republice by se Lumia 900 měla začít prodávat v průběhu května. Pokud si chcete ukrátit čekání, určitě si nezapomeňte přečíst recenzi menší sestřičky Lumia 800.

 

Zdroj

Autor článku
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.