Domů » Bleskovky » Steve Wozniak na Twitteru: „Jdu si koupit Nokii Lumia 900“

Steve Wozniak na Twitteru: „Jdu si koupit Nokii Lumia 900“

Spoluzakladatel Applu Steve Wozniak je velkým fanouškem moderních technologií a chytrých zařízení. Není tomu tak dávno, co si byl přímo v Google vyzvednout Galaxy Nexus s Androidem 4.0. Nyní se chystá vyzkoušet konkurenční platformu Windows Phone. Na svém Twitteru před několika hodinami odeslal zprávu, že se chystá navštívit obchod operátora AT&T, aby se mohl podívat, zda je ještě Nokia Lumia 900 k dispozici. Tweet nepřímo reaguje na oznámení, že se Lumia 900 u AT&T (prý) prodává velice dobře a čísla předčila očekávání (s přesnými údaji však Nokia nepřišla).

 

Vypadá to tedy, že mobilní Windows získaly dalšího fanouška. Uvidíme, zda se Steve později na Twitteru pochlubí se svými dojmy. V České republice by se Lumia 900 měla začít prodávat v průběhu května. Pokud si chcete ukrátit čekání, určitě si nezapomeňte přečíst recenzi menší sestřičky Lumia 800.

 

Zdroj

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

2 komentářů

  1. steve je hračička takže zaujem o všetko je u neho normál,určite sa mu WP bude páčiť aj Nokia L900 celkovo

    skôr ho nejak skoro omrzel „najlepší“ os v SGN

  2. aaron (neregistrovaný)

    zune85: Jesli se mu bude L900 libit bych nepredjimal. Proste si jde vyzkouset, jestli je hype posledny doby okolo Lumii opodstatneny.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).