Cena:

Steve Wozniak: „HTC Thunderbolt je nejhorší telefon, který jsem kdy měl“

Technologický nadšenec a především spoluzakladatel společnosti Apple Steve Wozniak způsobil nemalý rozruch svým názorem v diskuzi na zahraničním serveru Gizmodo. Velký Woz bez jakýchkoliv okolků prohlásil, že smartphone HTC Thunderbolt je vůbec nejhorší telefon, který si kdy pořídil. Po jeho krátkém používání narazil na řadu funkčních problémů, díky kterým ho Steve Wozniak vyřadil ze svého technikou nabušeného batohu.

 

HTC Thunderbolt byl ve své době jedním z prvních zařízení, které podporovalo technologii LTE. V minulosti byl dokonce několikrát středem pozornosti díky nadšenci jménem Derek Rodriguez, který zvládl jeho procesor (Snapdragon MSM8655) přetaktovat na tehdy neuvěřitelnou frekvenci 2 GHz. Nicméně ne všechny zprávy okolo tohoto smartphonu byly vždy pozitivního rázu. Krátce po jeho oficiálním uvedení do prodeje si řada uživatelů totiž stěžovala na časté výpadky signálu, přehřívání a tragickou výdrž akumulátoru.

Mobilní zařízení, která jsou v současné době dostupná, nepatří mezi dvakrát nejlevnější záležitosti a proto mi nedá, abych se nezeptal, jaké zařízení (ať už chytrý telefon nebo tablet) vás po koupi nejvíce zklamalo?

Zdroj

Autor článku
Richard Streit
Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.