Domů » Bleskovky » Podívejte se na druhý trailer k chystanému filmu Steve Jobs od Universal Pictures

Podívejte se na druhý trailer k chystanému filmu Steve Jobs od Universal Pictures

Filmové studio Universal Pictures zveřejnilo další trailer k plánovanému snímku Steve Jobs, jehož premiéra se odehraje 9. října letošního roku. Více než dvouminutový sestřih dává nahlédnout hlouběji pod pokličku děje, který se točí okolo charismatického Steva. Film se nebude zaměřovat pouze na jeho působení okolo společnosti Apple, ale zabrousí i do soukromého života a vztahů mezi otcem a dcerou Lisou.

Hlavní role se ujal Michael Fassbender, jehož obsazení se u fanoušků nesetkalo s příliš kladným přijetím. Veřejnost není spokojena s jeho vizáží, která je příliš vzdálená podobě skutečného Jobse. O svůj názor na chystaný film se můžete podělit v komentářích pod touto zprávičkou.

Steve Jobs - Official Trailer (HD)

Richard Streit

Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).