Sledujte nás na YouTube

Podívejte se na druhý trailer k chystanému filmu Steve Jobs od Universal Pictures

Filmové studio Universal Pictures zveřejnilo další trailer k plánovanému snímku Steve Jobs, jehož premiéra se odehraje 9. října letošního roku. Více než dvouminutový sestřih dává nahlédnout hlouběji pod pokličku děje, který se točí okolo charismatického Steva. Film se nebude zaměřovat pouze na jeho působení okolo společnosti Apple, ale zabrousí i do soukromého života a vztahů mezi otcem a dcerou Lisou.

Hlavní role se ujal Michael Fassbender, jehož obsazení se u fanoušků nesetkalo s příliš kladným přijetím. Veřejnost není spokojena s jeho vizáží, která je příliš vzdálená podobě skutečného Jobse. O svůj názor na chystaný film se můžete podělit v komentářích pod touto zprávičkou.

Richard Streit

Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *