Domů » Bleskovky » Stahujte: HTC One dostává aktualizaci na Android 4.4.2

Stahujte: HTC One dostává aktualizaci na Android 4.4.2

HTC se podle všeho snaží vylepšit svoji špatnou pověst v oblasti podpory zařízení a tak nyní plní svůj slib, že do konce ledna vypustí pro model HTC One (recenze) update na Android 4.4 „KitKat“. Ten nyní dorazil v podobě 308MB velkého balíčku i na zařízení z evropské distribuce a postupně se rozšiřuje (v České republice a na Slovensku už je dostupný). Majitelé se tak OTA aktualizace dočkají v horizontu několika následujících týdnů a přinese jim hned několik změn.

Jmenovitě jde o přidání dalších Bluetooth profily pomáhajících v komunikaci s různými zařízeními či službu pro tisk z cloudového úložiště. Naopak definitivně končí podpora pro Adobe Flash, naštěstí ale existuje způsob, jak jej uvést do provozu. Viditelnou změnou je také změna barvy ukazatele stavu baterie v notifikační liště na bílou tak, jako tomu je i u čistého Androidu 4.4. 

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

8 komentářů

 1. Aktualizácia už aj na Slovensku. Práve sťahujem.

 2. Johny (neregistrovaný)

  Wow, to teda zíram. 1. HTC které aktualizuje na nové verze? WTF :D

  • Tony (neregistrovaný)

   V Amerike, HTC One dostalo update na 4.3 tiež ako prvý a Kitkat dokonca už od Novembra majú odomknuté verzie.

  • Jak muze byt prvni, kdyz kazde moje HTC vzdycky dostalo novy update? .. a ze jsem jich tehdy par mel..

 3. Vítek (neregistrovaný)

  Paráda, po updatu už telefon nenabootoval, nejdriv primo v recovery cerveny trojuhelnik s vykricnikem, ze je neco spatne, potom manualni reset a nazdar, tim konci…

 4. Honza (neregistrovaný)

  Uz aby doslo i na HTC one dual sim. Tam je rozhodne co vylepsovat…

 5. Lambert (neregistrovaný)

  Aktualizace Android na 4.4.2. u HTC ONE způsobuje nefunkčnost volání, sice po restartu telefonu opět jde, ale několikrát denně restartovat telefon popřípadě přepínat do režimu letadlo a zpět, aby se to spravilo, je katastrofální selhání vývojářů. Bohužel v tom nejsem sám, i kolegové u stejného typu telefonu jsou s touto vadou pološílení :-(

 6. Igor (neregistrovaný)

  Po aktualizacii na 442 nezapne budik, ak je telefon vypnuty. Tato moznost predtym fungovala.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).