SpriteBackup konečně i pro Windows Mobile 5.0 (PPC)

Sprite SoftwareMezi nejčastější úkony uživatelů Windows Mobile bezesporu patří i záloha dat, kontaktů, e-mailů a dalších potřebných dat. Mezi aplikace, které zálohu zvládají na výbornou, se řadí i Sprite Backup od společnosti Sprite Software. Ten se dnes objevil v nové verzi 5.0 a přináší s sebou spousty užitečných vylepšení.

Nutno dodat, že verze 5.0 je určena pouze PPC s OS Windows Mobile 5.0. Autor bleskovky na PPCThoughts uvádí, že je práce s programem (záloha dat) je několika násobně rychlejší, než v předchozích verzích (záloha 29MB dat trvala méně, než dvě minuty). Další novinkou je automatické spuštění obnovy dat po HardResetu. Data si můžete zálohovat jak na paměťovou kartu tak do svého PC. Zálohu můžete také opatřit heslem proti případnému zneužití.

Pro majitele zařízení s Windows Mobile 2003 je k dispozici starší verze 3.1.4 – další informace naleznete na webu výrobce. Demoverze Sprite Backupu bohužel není k dispozici, můžete si však prohlédnout celkem pěkně udělané flashové demo, na kterém je zachycena práce s programem.

Screenshoty z programu:
1 2

Zdroj: PPCthoughts.com

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *