Domů » Bleskovky » Spin-off Borderlands zavede hráče do fantazijního světa plného draků a střelných zbraní

Spin-off Borderlands zavede hráče do fantazijního světa plného draků a střelných zbraní

Oblíbená postava Tiny Tina ze série Borderlands se dočká vlastní hry Tiny Tina’s Wonderlands. Vývojáři ze studia Gearbox to oznámili v rámci online prezentace Summer Games Fest Kickoff Live!, která odstartovala šňůru herních tiskových konferencí, jež se každoročně konají na sklonku jara.

tiny tina wonderlands borderlands game

Kooperativní střílečka opět vsadí na RPG prvky a nekonečné sbírání všemožného vybavení pro vaši postavu, tentokrát však ve fantazijních kulisách. Hra dorazí na trh zkraje roku 2022 pro PS4, PS5, PC (přes Steam a Epic Games Store), Xbox One a Xbox Series X/S.

Draci vs. brokovnice

Hráči si budou moci vytvořit (a dále upravovat) vlastní postavu, kterou bude možné zařadit do několika tříd. Titul nabídne důvěrně známou hratelnost a klasicky velmi bohatý zbraňový arzenál, to vše zasazené do fantasy prostředí, vyhodit do vzduchu draka pomocí dobře mířené rány z raketometu by tak mělo být snazší než kdykoliv předtím.

Tiny Tina’s Wonderlands – Official Announce Trailer

Moje hra, moje pravidla

Tiny Tina podle tvůrců kontroluje pravidla hry, a tak může kdykoliv zasáhnout do příběhu a libovolně změnit svět a prostředí – podobně jako v rozšíření s tematikou D&D pro Borderlands 2 s názvem Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep, z něhož tvůrci čerpali inspiraci.

V roli prostořeké Tiny se vrací Ashly Burch, kterou v hereckém ansámblu doplňují herci Andy Samberg jako kapitán Valentine, Wanda Sykes jako robot Frette a Will Arnett v roli samotného Pána draků.

Tip: Horizon Forbidden West: prohlédněte si 14 minut dechberoucích záběrů z hraní

Podle Gearboxu je Tiny Tina’s Wonderlands plnohodnotným dobrodružstvím, které obsahuje příběhovou kampaň, kooperaci pro čtyři hráče a bohatý end-game obsah.

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).