Špičkový OnePlus 6 přijde za měsíc a takhle bude vypadat

Carl Pei, CEO společnosti OnePlus již oficiálně potvrdil, že nový model přijde s výřezem v displeji a později byla tato informace doplněna o možnost softwarově jej vypnout (stejnou funkci nabízí i Huawei P20 Pro). Nyní se můžeme díky fotografii předního panelu podívat, jak bude onen výřez vypadat a jakou část plochy bude zabírat displej.

Takto bude vypadat OnePlus 6 a jeho „výřez“

Nad displeje bude ve výřezu ukryta selfie kamera společně s telefonním sluchátkem, veškerými potřebnými senzory a LED pro notifikace. V pravém horním rohu si můžete všimnout loga DxOMark, což naznačuje, že je již tento model v jejich testovacím procesu. Rozložení ovládacích prvku je pro OnePlus typické, vpravo vypínací tlačítko, vlevo ovládání hlasitosti a přepínač vyzváněcích režimů. Přikládáme také starší fotografie testovacího prototypu.

Snímač otisku prstů bude s největší pravděpodobností na zadní straně a chybět nebude ani odemykání pomocí obličeje. Výbava bude v čele s procesorem Snapdragon 845 a 8 až 8 GB RAM na špičkové úrovni. O fotografie se bude starat dvojice snímačů na zadní straně s rozlišením 16+20 Mpx.

Oficiální upoutávka na přicházející OnePlus 6

S fotografií předního panelu se pojí i nové informace týkající se data představení. To podle upoutávky na fotografii výše proběhne v Shenzenu 5. května, takže si budeme muset ještě necelý měsíc počkat. V průběhu roku bychom se, stejně jako v předešlých letech, měli dočkat i verze s přídomkem T.

Autor článku
David Skopal
Redaktor SMARTmania.cz a externí copywriter žijící v Brně. Nadšenec do technologií, smartphonů a gadgetů. Fanoušek OnePlus. Mám rád vaření a dobré jídlo. Ve volném čase hraju badminton a chodím plavat.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku