Domů » Bleskovky » OnePlus 6 bude mít výřez v displeje, ale půjde vypnout

OnePlus 6 bude mít výřez v displeje, ale půjde vypnout

Šéf OnePlus Peta Lau v minulém týdnu potvrdil, že chystaný vlajkový model OnePlus 6 bude mít výřez v displeji a jeho použití obhajoval na blogu společnosti. Odkaz na tento článek pak vystavil na svůj Twitter, kde se však setkal s velkou kritikou fanoušků značky, a tak raději tweet smazal.

Naučte se milovat výřez v displeji, vzkázal šéf OnePlus. Pak ale zametl stopy

OnePlus nicméně v reakci na tuto kritiku nabídne pro odpůrce tohoto prvku řešení – výřez půjde softwarově zarovnat podobně jako u smartphonů řady Huawei P20. Jelikož je však tato funkce vyvíjena až nyní, nebude dostupná bezprostředně po představení telefonu, ale dorazí až v softwarové aktualizaci. I tato informace dává tušit, že premiéra telefonu se velmi blíží a rozhodně bude dříve než v červnu, kdy byl loni představen smartphone OnePlus 5.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).