Spekulace: Vlajková loď HTC s kódovým názvem M7 vyrazí do boje proti Galaxy S4

Není žádným tajemstvím, že HTC právě zažívá relativně krušné období, doby jeho největší slávy jsou ty tam a tchajwanského mobilního giganta poslední dobou zastínily především společnosti Samsung a Apple. HTC se ale snaží dokázat, že ještě stále nepatří do starého železa a internetem se šíří neoficiální informace, že se připravuje na výrobu nové vlajkové lodi s názvem M7.

Tajemné zařízení by mělo zaujmout především kvalitní konstrukcí vybroušenou z jednoho kusu hliníku a nezklame ani hardwarovou výbavou. HTC M7 bude údajně vybaven 5″ HD displejem, čtyřjádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon S4 Pro (APQ8064) a za optikou hlavního fotoaparátu najdeme snímač s rozlišením 13 Mpix. HTC obvykle své novinky odhaluje na Mobile World Congressu, který se koná koncem února, takže se nová zařízení dostávají na evropský trh až v dubnu. Tentokrát je však velice pravděpodobné, že se HTC pokusí celý proces popohnat a poslat chystané eso na trh ještě během prvního čtvrtletí ve snaze vyšachovat svého největšího konkurenta – Galaxy S4, který připravuje konkurenční Samsung.

Zdroj

Autor článku
Ruslan Botsyurko
Lékař, fotograf, redaktor, DJ, webdesigner, nevyléčitelný perfekcionista a bezmezný nadšenec do všech možných technologií, který od malička běhá po světě se šroubovákem (no dobrá, nyní spíše se skalpelem :)) a snaží se přijít na to, jak věci kolem fungují.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku