Spekulace: Samsung Galaxy Note III prý bude mít 6,3″ displej

Řada Galaxy Note je pro společnost Samsung velmi důležitá. Prodeje modelu Note II (recenze) sice s počtem pěti milionů prodaných kusů během dvou měsíců nemohou konkurovat nejpopulárnějšímu telefonu jihokorejského giganta – modelu Galaxy SIII, ale na přístroj tak specifické velikosti je to velmi slušná hodnota. Samsung nejspíše hodlá pokračovat doslova „ve velkém“ a objevily se spekulace, že nástupce se bude honosit 6,3palcovým displejem (zřejmě s fullHD rozlišením), což je hodnota téměř stejná, jako u menší kategorie tabletů.

Dodavatelé společnosti totiž potvrzují, že právě takto velké OLED displeje by se v továrnách Samsungu měly brzy začít vyrábět. Je sice otázkou, zda-li se již opravdu nejedná o přílišnou velikost, nicméně to se dozvíme až v případě, kdy takový přístroj bude uveden do prodeje. Nelze také vyloučit, že se jedná pouze o nepravdivé informace a nástupce poměrně nového přístroje se zatím nechystá. Stejně tak by se mohlo jednat o zcela novou produktovou řadu.

Zdroj

Autor článku
Martin Pavlović
O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku