Domů » Bleskovky » Spekulace: Samsung brzy představí Galaxy S4 Active, S4 Zoom a S4 Mini

Spekulace: Samsung brzy představí Galaxy S4 Active, S4 Zoom a S4 Mini

Zprávu přinesl server SamMobile, který patří v informování o korejském gigantovi k jedním z nejdůvěryhodnějších zdrojů. V minulosti publikovali pár nepřesných informací, ale většinou se trefili velmi dobře. Podařilo se jim i předem odhalit novou řadu Galaxy Mega, o které se vzhledem k rozměrům 6,3 palce hodně pochybovalo, ale Samsung ji později oficiálně oznámil.


Loňská generace telefonů Samsung 

Poslední informace říkají, že Samsung představí tři nové telefony v horizontu jednoho měsíce. Mělo by se jednat o Galaxy S4 Active, který oproti standartní variantě přinese odolnost proti prachu a vodě. Dalším má být model Galaxy S4 Mini, který má mít 4,3 palcových qHD (960 x 540) displej a jehož prototyp už jsme měli před několika dny šanci vidět. Posledním má být Galaxy S4 Zoom, který technicky není nástupcem Galaxy Camera, ale trochu se mu bude přibližovat s 16megapixelovým snímačem a optickým zoomem.

 
Samsung Galaxy S4, S3 a Note 2

Spekulace se dají považovat za důvěryhodné vzhledem ke zdroji a využití silné značky Galaxy S4 (recenze) by strategii Samsungu odpovídalo. Už loni přinesl model Galaxy S3 Mini, který se ve specifikacích k vlajkové lodi Galaxy S3 ani nepřibližoval. Tudíž nové tři telefony mohou mít s originálním Galaxy S4 společné pouze jméno.

David Podzimek

5 komentářů

  1. -.- (neregistrovaný)

    Všecky sou stejně hnusný a stejně řadový. Take a look at Xperia Smartphones =)

  2. Je třeba dojnou krávu S4 co nejvíce ždímat:-/

  3. Spojit Active so Zoomom a bolo by to zaujímavé….ale nwchcel by som vidieť tu cenu

    • a este k tomu prepracovat Touch Wiz, aby konecne nelagoval a nebugoval :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).