Domů » Bleskovky » Spekulace: Nokia 5. září představí dva telefony s Windows Phone 8

Spekulace: Nokia 5. září představí dva telefony s Windows Phone 8

Letošní Nokia World se bude konat 5. září v Helsinkách a začíná se spekulovat o tom, že právě zde Nokia představí dva nové smartphony s operačním systémem Windows Phone 8. Redaktoři serveru WPDang prý od důvěryhodného zdroje získali informaci, že zde budou představeny hned dva modely s označením Lumia 910 a Lumia 920.


Ilustrační obrázek

Server WPDang dále dodává, že ani jedna z nových Lumií nebude vybavena technologií PureView, kterou se pyšní nedávno uvedený model Nokia 808. Nokia zřejmě na integraci této technologie do Windows Phone 8 potřebuje více času, protože se jedná o poměrně náročný softwarový proces zpracování obrazu.

 

Doufejme, že se tyto spekulace potvrdí a první telefony s Windows Phone 8 budou představeny už na začátku září. S modelem Lumia 900 se Nokii zatím příliš nedaří a nejen akcionáři netrpělivě vyhlížejí příchod nových modelů.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Subscribe
Upozornit na
guest
16 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments