Domů » Bleskovky » Spekulace: LG pracuje na 8,3″ tabletu s Androidem, představen má být na veletrhu IFA

Spekulace: LG pracuje na 8,3″ tabletu s Androidem, představen má být na veletrhu IFA

Výrobci jako Asus představují nové tablety jako na běžícím pásu, ale LG žádný neukázalo už dlouho. Možná proto, že jeho předchozí model Optimus Pad nebyl příliš úspěšný, zároveň se společnost musela soustředit na zlepšení mobilní strategie. Chytrým telefonům LG se poslední dobou daří a společnost by se tak mohla zaměřit na další segment mobilního trhu. Naše zdroje nám prozradily, že nejsou v plánu další zařízení s Windows, i díky chladnému přijetí Windows 8. Redaktoři z řeckého serveru TechBlog přinesli spekulaci, že LG představí tablet další měsíc a poběží na operačním systému Android 4.3.

 
Předchozí generace tabletu od LG – Optimus Pad

Název zařízení by měl být LG G Pad, bude obsahovat displej o rozměrech 8,3 palce s rozlišením 1920 x 1200 pixelů, 2 GB operační paměti a čtyřjádrový procesor. Zadní část zařízení by měla být vyrobena z hliníku a okraje by měly být malé ve stylu LG G2, tím bude dosaženo „kapesní“ velikosti. K představení by mělo dojít další měsíc na veletrhu IFA v Berlíně, kde nebude chybět ani naše redakce.

David Podzimek

5 komentářů

  1. Dalsi „noname“ tablet s androidem.

  2. Ty okraje, to je hrůza…. Stačí položit vedle iPad mini a rozhodování je jasný

    • Většina výrobců tabletů nějak zblbla a dělá jeden hnus vedle druhého (nové Samsungy, nový Nexus 7 např.). Nebo prostě nejsou schopni něco vymyslet a kopírovat Apple si už nedovolí.

  3. Poutnik (neregistrovaný)

    Možná, kdyby si někteří přečetli článek, tak by zjistili, že na obrázku je starý tablet a ne nový, který má být teprve představen. Takže bych odsuzoval, až po představení…

  4. Michal Ostrava (neregistrovaný)

    :-)Přesně tak,hafo keců ale jinak nic,jedná se o starý model.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).