Sledujte nás na YouTube

Bude takto vypadat Nokia Lumia 601 nebo jde o podvrh?

 Serveru Pocketnow se podařilo získat obrázky údajně připravovaného telefonu Nokia Lumia 601 s operačním systémem Windows Phone, který bude mířit k ještě méně náročným uživatlům, než je tomu v případě aktuálně prodávané Lumie 710. Uvedené rendery toho o novém zařízení příliš neprozrazují, výjimkou jsou jen informace o použitém 8Mpx fotoaparátu s dual-LED bleskem a světelností objektivu f 2,8/4,3. Vzhledem k předpokládané nízké ceně smartphonu celkem logicky chybí u Nokií jinak obvyklá značka Carl Zeiss.

-

V diskuzích napříč internetem se už objevily názory, že se jedná pouze o photoshopový falzifikát. Tomuto tvrzení napovídá i absence nápisu Windows Phone na těle telefonu. A co si o tomto “úlovku” myslí naši čtenáři? Podělte se s námi v diskuzi o váš názor.

Zdroj: Pocketnow

Miroslav Havlíček

10 komentářů

 1. lofwyr (neregistrovaný)

  Hezká…

 2. janac_marek (neregistrovaný)

  Ak by toto mal byť lowend a bolo by to v iných farebných prevedeniach a bola by akceptovateľná cena a nie veľký displej, tak je obrovská šanca pre presadenie medzi bežnými usermi.

  Vyzerá až moc kvalitne na to, aby to bol najlacnejší WP.

  MS prikazuje mať foťák a na tomto renderi vidím jeden button, čo bude asi ON/OFF.

 3. crank (neregistrovaný)

  fake … zadna strana, konkretne cocka fotaku s prostredim okolo (parametre fotaku, repro a dvojita led dioda) je z Nokie C7

 4. Lukáš Křepelka (neregistrovaný)

  Tak tohle je asi nejjasnější FAKE. Skoro celá přední strana je z Nokie X3 Touch and Type a foťák z Nokie C7 a zbytek je i tak hrůza udělanej. Zadní strana uplně do očí bijící.

 5. dwbmb (neregistrovaný)

  Tohle bych namaloval i v mspaint.

 6. Oslík (neregistrovaný)

  Nema to zadna bocni tlacitka. Vzadu to ma tri repra (kouknete na spodno hranu”, dvakrat napis Nokia…

  Jasny fake.

 7. Ip Man (neregistrovaný)

  No tak ta zadní strana s tím fotoaparátem je opravdu nějaká divná, a vypadá to jako kdybych si vzal obrázek s Nokií C7 a nůžkama z ní vystřihnul pouze fotoaparát a potom to nalepil na další obrázek s Nokií 700 (alespoň mě to tak připadá) následně to vyfotil a dal na internet. Ale co mě překvapuje je to že nám tady ukazujete tento no možná fake když přitom samotná Nokia asi nedopatřením uveřejnila video na YouTube připravovaného modelu zatím nejlépe vybaveného smartphone se systémem Windows Phone Nokia Lumia 900 !

 8. fredysz (neregistrovaný)

  No video opravdu existuje, predni strana neni fake, ale nikdo nezna oznaceni, vsechno jsou jen spekulace…

 9. Lukáš Křepelka (neregistrovaný)

  Mě přední rámeček přijde prakticky totožný s tímto…

  [odkaz]

 10. Martin (neregistrovaný)

  Fake to nejspíše je (ten foťák – nasvícení je jedno velké WTF)… ale vypadá to velmi pěkně. Kam se hrabe podivná N800/N9, kterou všichni tak vychvalují. :)

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *