TOPlist

Spb Mobile Shell: Nové uživatelské rozhraní pro PocketPC

Domovská stránka webu SMARTmania.cz

-Společnost Spb Software House vydala novou aplikaci Mobile Shell, která je prezentována jako nadstandardní uživatelské rozhraní operačního systému. Mobile Shell přináší zjednodušený systém ovládání, spouštění programů a práce se systémem. Díky velkým ikonám a přehledným nabídkám je vše možné ovládat za pomocí prstů, což musím pochválit.

Spb Mobile Shell nabízí i vlastní \”Today” obrazovku, na které se zobrazují ty nejdůležitější informace (stav baterie, signál, nové SMS/MMS/E-maily, zmeškané hovory, počasí a samozřejmě i poznámky z kalendáře). Součástí instalátoru je také plugin pro klasickou obrazovku Dnes, ze kterého můžete jednoduše spouštět aplikace, nechat si zobrazit čas ve světových městech, zjistit informace o počasí nebo si nadefinovat několik rychlých kontaktů. Velice dobrá je také odezva a rychlost programu (a to i na pomalejších zařízeních), Mobile Shell je určený pro všechna PocketPC s Windows Mobile 5.0, program je navíc kompletně v češtině.

Klíčové vlastnosti programu
– Nejdůležitější informace na jedné obrazovce
– Telefonní styl menu
– Předpověď počasí
– Rychlé vytáčení za pomoci fotokontaktů
– Světový čas
– Spouštěč programů
– Velké dynamické záložky na obrazovce Dnes
– Barevná témata
– Chytré vyhledávání kontaktů
– Mód automatického skrývání modulů obrazovky Dnes

Demoverzi můžete stahovat z naší Download sekce, plná verze stojí 30USD a zakoupit ji můžete přes stránky výrobce.

- -

- -

- -

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku