Domů » Články » Spb Mobile Shell: Nové uživatelské rozhraní pro PocketPC

Spb Mobile Shell: Nové uživatelské rozhraní pro PocketPC

-Společnost Spb Software House vydala novou aplikaci Mobile Shell, která je prezentována jako nadstandardní uživatelské rozhraní operačního systému. Mobile Shell přináší zjednodušený systém ovládání, spouštění programů a práce se systémem. Díky velkým ikonám a přehledným nabídkám je vše možné ovládat za pomocí prstů, což musím pochválit.

Spb Mobile Shell nabízí i vlastní “Today“ obrazovku, na které se zobrazují ty nejdůležitější informace (stav baterie, signál, nové SMS/MMS/E-maily, zmeškané hovory, počasí a samozřejmě i poznámky z kalendáře). Součástí instalátoru je také plugin pro klasickou obrazovku Dnes, ze kterého můžete jednoduše spouštět aplikace, nechat si zobrazit čas ve světových městech, zjistit informace o počasí nebo si nadefinovat několik rychlých kontaktů. Velice dobrá je také odezva a rychlost programu (a to i na pomalejších zařízeních), Mobile Shell je určený pro všechna PocketPC s Windows Mobile 5.0, program je navíc kompletně v češtině.

Klíčové vlastnosti programu
– Nejdůležitější informace na jedné obrazovce
– Telefonní styl menu
– Předpověď počasí
– Rychlé vytáčení za pomoci fotokontaktů
– Světový čas
– Spouštěč programů
– Velké dynamické záložky na obrazovce Dnes
– Barevná témata
– Chytré vyhledávání kontaktů
– Mód automatického skrývání modulů obrazovky Dnes

Demoverzi můžete stahovat z naší Download sekce, plná verze stojí 30USD a zakoupit ji můžete přes stránky výrobce.

- -

- -

- -

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

3 komentářů

  1. Mám ho na HTC Wizard, musím pochváliť vynikajúcu rýchlosť jeho spúšťania a listovania v menu.Akurát by som privítal, keby ikony v záložke Home tab boli voliteľné užívateľom a neboli tam ikonky naposledy spustených programov. Ak by prípadne niekto vedel, ako na to, nech poradí.

  2. Snad tuhle funkci přidá výrobce do další verze, také bych to ocenil.

  3. Ok, vďaka, vyskúšam.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).