Domů » Články » Soutěž: Vyhrajte skvěle vybavený Vodafone Smart platinum 7

Soutěž: Vyhrajte skvěle vybavený Vodafone Smart platinum 7

Ve spolupráci s operátorem Vodafone jsme pro vás připravili soutěž o skvěle vybavený smartphone Smart platinum 7, který kromě povedeného designu láká na 5,5″ displej s jemným Quad HD rozlišením, osmijádrový procesor, výkonné stereo reproduktory a přesnou čtečku otisků prstů (více se o tomto modelu dozvíte z naší recenze). Abyste výhru získali, stačí pouze správně odpovědět na soutěžní otázky a mít trochu štěstí. Telefon získá ten výherce, jehož odpověď dorazí 777. v pořadí.

Vodafone Smart Platinum 7

Novinka v portfoliu operátora Vodafone se na první pohled odlišuje od konkurence – konstrukce v sobě kombinuje sklo a hliník, což telefonu dodává patřičnou eleganci. Navíc na přední straně najdete dva stereo reproduktory s kvalitním zvukovým podáním. Na zadní straně najdeme čočku 16Mpx fotoaparátu s fázovým autofocusem, objektiv má světelnost f/2.0 a nechybí ani dvoutónová přisvětlovací dioda.

Vodafone Smart platinum 7

Videa lze nahrávat ve Full HD rozlišení při 60 fps nebo ve 4K rozlišení při 30 fps. Pro focení selfie je k dispozici přední  megapixelová kamera spolu BSI senzorem a bleskem. Fotoaparátu nechybí ani hardwarové tlačítko, které umožní rychlé spuštění aplikace fotoaparátu a zároveň slouží jako spoušť.

Záda telefonu dále nabídnou čtečku otisků prstů, na kterou stačí přiložit prst a telefon se rázem odemkne.  Kapacita interní paměti je 32 GB (uživatelsky přístupných je 22 GB) a rozšířit ji dále lze díky slotu na microSD kartu (max. 128 GB). Hnacím motorem se stal osmijádrový procesor Snapdragon 652, který doplňuje GPU Adreno 510 a 3 GB operační paměti RAM.

VBD_platinum 7_Detail_02

Telefon podporuje všechna evropská LTE pásma. Dále nechybí podpora WiFi a/b/g/n/ac na 2,4GHz a 5GHz, Bluetooth 4.2, NFC a GPS. Vestavěný akumulátor má kapacitu 3000 mAh, navíc zde nechybí technologie Quick Charge 3.0, která se postará o velmi rychlé dobití (na 50 % kapacity se dostanete už za 30 minut).

Další informace o tomto modelu a nápovědu k soutěžním otázkám najdete na webu operátora Vodafone.

Pravidla soutěže

1. Pořadatelem soutěže je společnost SMARTMania s.r.o. se sídlem Rybná 716/24, 110 00 Praha 1, IČ: 026 64 569, sp. zn.: C 222000 vedená u městského soudu v Praze jako provozovatel serveru SMARTmania.cz, (dále jen „Pořadatel“).

2. Soutěž se koná v termínu od 16. srpna 2016, 09:00 a končí po dosažení 777. správných odpovědí, nejpozději však 23. srpna 2016, 23:59.

3. Soutěže se mohou zúčastnit občané České republiky a osoby s trvalým nebo obvyklým bydlištěm na území České republiky.

4. Šanci na výhru mají pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno, příjmení a e-mail), správně odpoví na soutěžní otázky a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.

5. Smartphone Vodafone Smart platinum 7 získá výherce, jehož správná odpověď dorazí 777. v pořadí.

6. Výherce bude pořadatelem soutěže kontaktováni na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry, a to nejpozději do 7 dnů od skončení soutěže. Jméno výherce bude zveřejněno na serveru SMARTmania.cz po ukončení soutěže.

7. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Pořadatel si vyhrazuje právo smazat duplicitní nebo podvodné záznamy.

8. Účastník soutěže poskytuje Pořadateli souhlas se  zpracováním svých osobních údajů (jméno, příjmení, e-mailová adresa) pro marketingové účely, tedy za účelem nabízení obchodu a služeb  v souladu s právními předpisy České republiky. Tento souhlas je možné na přání účastníka soutěže odvolat prostřednictvím e-mailu s žádostí o odstranění z databáze. Z případného mailingu je rovněž možné se kdykoliv trvale odhlásit kliknutím na tlačítko v patičce e-mailu.

9. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a cenu. Za výhru nelze obdržet finanční náhradu a nelze ji vymáhat právní cestou.

10. V případě, že výherce na informační e-mail neodpoví do 48 hodin od jeho odeslání Pořadatelem, bude automaticky vybrán další výherce v pořadí a původnímu výherci nárok na výhru zaniká (tedy např. na místo výherce s 777. správnou odpovědí připadne výherce s pořadím 778).

11. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci společnosti SMARTmania s.r.o., redaktoři serveru SMARTmania.cz a osoby v pracovním nebo obdobném vztahu k pořadateli.

Soutěž již byla ukončena. Výherce jsme vyhlásili zde.

Redakce

Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail redakce@smartmania.cz.