Soutěž: Ulovte billboard ZTE a vyhrajte jeden z trojice smartphonů

Zahrajte si na hledače! Ve spolupráci se společností ZTE jsme pro vás připravili soutěž o tři chytré telefony. Stačí jen vyfotit reklamní billboard (soutěž již byla ukončena).

Výrobce mobilních telefonů a příslušenství ZTE se za poměrně krátkou dobu pevně zabydlelo na českém mobilním trhu a stále více se také dostává do povědomí širší veřejnosti. I k nám se tak bez výrazného zpoždění dostávají nejaktuálnější modely tohoto výrobce. Kromě tradičních levnějších modelů, kterými si ZTE cestu na tuzemském trhu dláždilo, se zde začíná prosazovat také s telefony střední a vyšší střední třídy.

 
ZTE Grand S Flex: Chcete ho vyhrát?

A právě dva takové telefony jsou ústředními motivy předvánoční nabídky ZTE. Jedná se o designově podařený pětipalcový Grand S Flex a cenově velmi dostupné „čtyřjádro“ ZTE Blade V. Na podporu jejich prodeje spouští v listopadu ZTE celorepublikovou billboardovou kampaň a ve spolupráci s naším serverem také soutěž o tři chytré telefony.

 
ZTE Blade V

Zúčastnit soutěže se může každý. Abyste se zapojili, stačí najít a vyfotit jeden z desítek billboardů ZTE, které v průběhu listopadu naleznete napříč velkými městy ČR a obrázek poslat na naši soutěžní adresu [email protected]. Do předmětu e-mailu zadejte „ZTE soutěž“ a nezapomeňte připsat vaše celé jméno. Odesláním e-mailu souhlasíte s níže uvedenými pravidly soutěže. Soutěž probíhá do 30. listopadu 2013. Další informace o telefonech najdete na webu ZTEdevices.cz.

Soutěž již byla ukončena, výherce jsme zveřejnili v této bleskovce.


Takto vypadají billboardy, které máte za úkol najít

Nápověda: Billboardy naleznete v centrech měst (Praha, Brno, Ostrava, Jihlava, Kroměříž, Olomouc, Tábor…) a v blízkosti nákupních zón.

  
ZTE Blade G

Přehled výher & jak je získat?

  • ZTE Blade G získá autor e-mailu s fotografií, který dorazí 20. v pořadí
  • ZTE Grand S Flex získá autor e-mailu s fotografií, který bude v soutěžním seznamu přesně uprostřed (ze všech účastníků, v případě lichého počtu zaokrouhlujeme směrem nahoru)
  • ZTE Blade V získá autor e-mailu s fotografií, který dorazí 20. v pořadí od konce

Pravidla soutěže

1. Pořadatelem soutěže je server SmartMania.cz (zastoupený p. Jiřím Hrmou, IČ: 87260999, jako provozovatel serveru SmartMania.cz) a společnost Just Communication s.r.o., která v PR zastupuje společnost ZTE.

2. Soutěž se koná od 7. listopadu 2013, 08:00, do 30. listopadu 2013, 12:00.

3. Soutěže se mohou zúčastnit občané České republiky a osoby s trvalým nebo obvyklým bydlištěm na území České republiky.

4. Do soutěže o výše uvedené ceny budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří v e-mailu zašlou fotografii splňující soutěžní podmínky společně se svým jménem a příjmením.

5. Po ukončení soutěže budou vybráni tři výherci. O výhře rozhodne pořadí zaslaného e-mailu s fotografií billboardu ZTE (podle výše uvedených pravidel). Výherci budou následně kontaktováni na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry. Jména výherců budou zveřejněna formou bleskovky na serveru SmartMania.cz.

6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Duplicitní a podvodné záznamy budou mazány.

7. Účastník soutěže tímto poskytuje serveru SmartMania.cz souhlas, aby jeho osobní údaje, tedy jméno, příjmení a e-mailovou adresu, zpracovávala pro marketingové účely, tedy za účelem nabízení obchodu a služeb  v souladu s právními předpisy. Tento souhlas je možné na přání účastníka soutěže vypovědět zasláním e-mailu s žádostí o odstranění z databáze. Z případného mailingu je možné se trvale odhlásit kliknutím na tlačítko v patičce e-mailu.

8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.

9. V případě, že výherce na informační e-mail neodpoví do 48 hodin od odeslání, bude automaticky vylosován výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Autor článku
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Kapitoly článku