Soutěž s mobilní aplikací ZUNO: Vyhrajte pobyt ve Švédsku či GoPro kameru

Nová kampaň Zuno banky je úspěšná i ve světě

Za necelé dva týdny se do zatím největší kampaně ZUNO banky s názvem Mise Ice Hotel zapojilo více než 400 soutěžících. Kapesní pobočky otevírají Češi i Slováci na nejrůznějších místech světa. Kromě evropských center jakými jsou Francie, Německo, Finsko či Švédsko, se na virtuální ZUNO mapě objevily například Čína, Afghanistán, USA, Nepál a dokonce Kambodža. Všichni, kteří si otevřeli účet pomocí ZUNO mobilní aplikace, určili svou geopolohu přes Facebookovou aplikaci a udělali z toho foto dokumentaci, se takto zařadili do soutěže o hlavní výhru, kterou je víkendový pobyt v ledovém hotelu ve Švédsku. Ta bude vyhlášena za 5 týdnů. Příští týden budou vyhlášení první 2 výherci GoPro kamer – což jsou další ceny, které banka rozdává každých 14 dní až do skončení soutěže. 

   

V Česku zatím 127 poboček, mimo jiné:

  • Slovensko
  • UK
  • Turecko
  • Švédsko
  • Nepál
  • Kambodža
  • USA

Informace o soutěži (původní text článku)

ZUNO připravilo speciální soutěž s názvem „Mise Ice Hotel” pro všechny klienty i neklienty, kteří používají aplikaci mobilního bankovnictví i Facebook. Aplikaci si za 3 měsíce stáhlo už více než 30000 uživatelů.  S mobilní aplikací je možné si otevřít pobočku, stát se klientem nebo realizovat bankovní transakce prakticky kdekoliv, i na nejodlehlejších místech. Hlavní a netradiční výhrou v soutěži je pobyt pro dva ve švédském Jukkasjärvi.

 

Mise je jednoduchá. Soutěžící si musí stáhnout mobilní aplikaci od ZUNO, udat svou polohu, vyfotit se, napsat krátký odkaz a příspěvek přidat na fanouškovskou stránku ZUNO na Facebooku. Ze všech přidaných fotek bude vznikat živá mapa “kapesních poboček”. Během následujících 6 týdnů budou prostřednictvím hlasování vybráni výherci šesti kamer GoPro i hlavní výhry, pobytu v ledovém hotelu.

Naše mobilní aplikace byla velice dobře přijata klienty, médii nebo lidmi z oboru a bloggery,“ říká Alina Agurida, šéfka marketingu a komunikace v ZUNO. „Teď chceme lidem ukázat, že největším benefitem naší aplikace nejsou jen chytrá řešení, ale také přístup klienta k jeho pobočce bez ohledu na to, kde se zrovna nachází.

 

ZUNO aplikace mobilního bankovnictví pro operační systémy Android a iOS je dostupná ke stažení zdarma přes AppStore i Google Play. Další informace o soutěži naleznete na Facebook stránce Zuno.cz nebo na této adrese.

- -

Autor článku
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku