Sledujte nás na YouTube

Soutěž o Bluetooth handsfree Nokia BH-904

Připravili jsme pro vás rychlou soutěž o kompaktní Bluetooth handsfree Nokia BH-904. Pokud jej chcete získat, stačí vyplnit soutěžní formulář a uhádnout, kolik megapixelů bude mít připravovaný fotomobil od Nokie, jež bude oficiálně představen v pondělí na Mobile World Congressu v Barceloně. Výhru získá ten, kdo počet Mpx uhádne nebo se svým tipem bude nejblíže. V případě shodných odpověďí vyhrává nejrychlejší odpověď, tak se soutěžením příliš neotálejte. Soutěž končí v neděli 26. února.

  

Aktualizováno 27. února: Hlasování bylo ukončeno, výherce vyhlásíme po tiskové konferenci Nokie, kde se dozvíte správnou odpověď na počet megapixelů :)

Aktualizováno 5. března: Správná odpověď byla 41 Megapixelů. Tuto hodnotu přesně tipnuli dva účastníci – Aleš Hübl a Ondrej Beracka. Aleš byl ale při odesílání odpověďi zhruba o 3 hodiny rychlejší, odpověď nám zaslal 24. února v 8 hodin 46 minut a my mu tímto gratulujeme k výhře.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *