Soutěž o 5 knih Apple: cesta k mobilům

Ve spolupráci se serverem iWoz.cz a internetovým knihkupectvím Martinus.cz vám přinášíme soutěž o 5 knih Apple: cesta k mobilům od Patricka Zandla.

Co musíte udělat, abyste mohli soutěžit?

1. Být followerem iWoz.cz a SmartMania.cz na Twitteru

2. Odpovědět na následující otázky:

a) Můžete jmenovat jednu další knihu související s Apple, kterou lze koupit na Martinus.cz?

b) V kterém roce byl založen server SmartMania.cz?

c) Jak se jmenoval ředitel, kterého Steve Jobs přivedl z Pepsi a který později Jobse vyhodil z Apple? 

 

Přečtěte si prosím pozorně pravidla soutěže:

1. Odpovědi pište na adresu [email protected] do půlnoci 12. srpna 2012. Během 13. srpna 2012 vyhlásíme výherce soutěže.

2. Uveďte své celé jméno (bude zveřejněno v případě výhry), adresu (ulice, město, PSČ) a telefonní číslo (celá adresa ani telefon nebudou zveřejněny ani použity mimo tuto soutěž, slouží ke kontaktu v případě výhry). Bez uvedení těchto údajů vás nemůžeme do soutěže zařadit. Adresu potřebujeme, abychom Vám knihu zaslali a telefon pro případ nějakých potíží, napříkad s Českou poštou :).

3. Z jedné e-mailové adresy je možné soutěžít pouze jednou.

4. Ze všech soutěžících, kteří splní podmínky soutěže a odpovědí správně, vylosujeme 5 výherců knihy Apple: cesta k mobilům od Patricka Zandla. Každý výherce může získat pouze jednu knihu.

Z účasti na soutěži jsou vyloučeni členové redakce iWoz.cz, SmartMania.cz, zaměstnancí Martinus.cz a jejich spolupracovníci. V případě nejasností nebo dotazů se obracejte na redakci skrze e-mailovou adresu [email protected]. Ceny do soutěže věnovalo internetové knihkupectví Martinus.cz.

Vyhlášení soutěže najdete zde.

Autor článku
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Kapitoly článku