Domů » Bleskovky » Sousedé z pekla dorazili na mobily. Kompilace legendárních her vychází na iOS i Android

Sousedé z pekla dorazili na mobily. Kompilace legendárních her vychází na iOS i Android

Na Google Play a App Store dorazila hra, kterou si jistě mnozí z vás budou pamatovat z dětství. Jedná se totiž o vylepšenou kompilaci obou dílů legendárních Sousedů z pekla (v originále Neighbours From Hell, původní data vydání 2003, resp. 2004), v nichž je vašim úkolem napálit a pořádně dopálit vašeho nerudného souseda.

neighbours back from hell

Co se týče hratelnosti, Sousedé z pekla jsou kombinací enviromentálních hádanek a prvků point-and-click adventur. Hra je navíc zabalená do nezaměnitelného výtvarného zpracování, které dává vyniknout osobitému humoru a škodolibému šprýmařství.

Neighbours back From Hell // Mobile PreOrder Trailer

Hru si mohou pořídit majitelé zařízení s operačními systémy iOS a Android za 130 korun, za které získají přístup ke všem 28 epizodám fiktivního seriálu, v němž budou v kůži šprýmaře Woodyho vyvádět stále horší žerty, aby pobavili náročné publikum.

‎Neighbours back From Hell
Cena: 129,00 Kč
Neighbours back From Hell
Cena: 4,99 US$

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.

4 komentářů

  1. tvl tuhle pecku jsem kdysi smazil na PC, to si na mobilu milerad zahraju :) diky za tip

  2. Není to tak dlouho co se to objevilo mezi hrami za pár kaček nebo zdarma. Jenže se ukázalo,že je to jen demo a že se musí cálovat. Někde to doma mám i jako klasickou pcčkovou hru

  3. Z dětství? To už jsem tak starý :( tohle šlo absolutně mimo mě a to jsem ročník 81. Určitě na to kouknu, jestli to stojí za ty peníze. Díky za tip :)

    • A to ještě redakce píše „někteří“, jak kdyby každej komu je víc jak 40 byl už prakticky mrtvej nebo minimálně vzácnej :-D :-D Jsem taky 81 ročník, ale tohle fakt není taková historická hra, to bych měl spoustu starších vzpomínek :-D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).