Sony Xperia Z: Složení telefonu zabere pouze 5 minut (video)

Společnost Sony se na internetu pochlubila zajímavým videem, ve kterém ukazuje, jak jeden z inženýrů dokáže během pěti minut složit kompletně rozebraný telefon Xperia Z (preview). Na druhou stranu, tento interval není až tak neobvyklý a pokud si na YouTube dáte vyhledat „rozebírací“ či „skládací“ videa jiných produktů, najdete spoustu postupů, které se vejdou do několika málo minut. Poměrně snadně se dá například rozebrat Nokia Lumia 800 a Lumia 900, o čemž jsme se nedávno v redakci přesvědčili na vlastní kůži.

Tohle video však pochází přímo od Sony a zajímavé je minimálně v tom, že se můžete na celý proces kompletace podívat krok za krokem. Kromě chytrého telefonu v něm další dva muži sestaví kameru a fotoaparát. Na závěr doplníme, že Xperia Z bude na našem trhu dostupná v průběhu března za cenu pohybující se okolo 16 900 Kč včetně DPH.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

3 komentáře

  1. uni (neregistrovaný)

    Čut do Apple:) (náročnost

  2. R1S0 (neregistrovaný)

    hmmm,cakal som,ze ukazu REALNU narocnost na cas pri skladani tych zariadeni,a nie,ze si chlapik s telefonom bude milionkrat posuvat telefon a prechytavat suciastky,aby to stihol v rovnakom case ako pri kamere a fotaku,co sposobilo,ze soms a radsej pozeral prave na tu kameru a fotak…video o nicom.

  3. _iNTERFACE (neregistrovaný)

    trosku fake, su tam strihy a nevidno vsetky srubky aby boli zasrubovane v danom case, je to popreskakovane…ale mila snaha od sony…

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *