Sony VAIO Duo 11: Hybridní ultrabook s Windows 8 (videopohled)

Veletrh IFA 2012 je v plném proudu a Sony neustále zásobuje novináře novinkami. Japonská společnost mimo jiné představila svůj hybridní ultrabook s názvem VAIO Duo 11, který kombinuje výsuvnou konstrukci, 11,6″ dotykový displej o rozlišení 1080p a operační systém Windows 8.

Zařízení se zřejmě bude prodávat v několika verzích podle nasazeného hardwaru, vybrat si budete moci ze tří procesorů Intel Core i3, i5 nebo i7, 4GB nebo 8GB RAM a variabilní bude i úložiště, kde Sony nabízí 128GB nebo 256GB SSD disk.

    

 
Na 3. fotografii je tablet zachycený s přídavnou baterií, která zajistí prodloužení výdrže

Ultrabook dále nabídne NFC a GPS čip, sadu dvou HD kamerek (na přední a zadní straně) a v základní výbavě nebude chybět ani speciální kapacitní stylus se dvěma různými hroty a detekcí tlaku.

Sony Vaio Duo 11: Videopohled na hybridní Windows 8 tablet s vlastní klávesnicí (IFA 2012)

Konstrukce, kterou výrobce nazval „Surf Slider“, skrývá pod displejem výsuvnou QWERTY klávesnici a ve složeném stavu je tloušťka celého zařízení 17,85 milimetrů. Sony VAIO Duo 11 by se měl na trh dostat koncem října letošního roku.

Zdroj

Autor článku
Ruslan Botsyurko
Lékař, fotograf, redaktor, DJ, webdesigner, nevyléčitelný perfekcionista a bezmezný nadšenec do všech možných technologií, který od malička běhá po světě se šroubovákem (no dobrá, nyní spíše se skalpelem :)) a snaží se přijít na to, jak věci kolem fungují.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku