Sony Odin s Androidem: FullHD na pěti palcích a 2GB RAM

Po nedávném úniku informací o připravovaném modelu Sony Yuga na povrch vypluly další zprávy a dokonce první živá fotografie, která se vztahuje k chystané novince s kódovým označením Odin (C650X). Těšit se můžeme na slušnou hardwarovou výbavu, která by měla zahrnovat dotykový displej s úhlopříčkou 5“ a rozlišením 1080 x 1920 pixelů. V nitru přístroje zřejmě narazíme na čtyřjádrový procesor Snapdragon S4 Pro od Qualcommu a 2 GB operační paměti RAM. Dočkat bychom se měli Androidu ve verzi 4.1.

Ostatní specifikace jsou v současné době zahaleny tajemstvím. Ze snímku si také můžeme povšimnout, že smartphone disponuje velice tenkým rámečkem okolo displeje a elegantními tvary bez designových výstřelků. Pokud vás zajímá, kdy se Sony Odin odhalí veřejnosti, tak podle neoficiálních informací se tak stane na veletrhu CES 2013, který se již tradičně koná v Las Vegas. Na závěr je vhodné dodat, že se zatím jedná pouze o spekulace a tudíž tu je stále možnost, že pořízená fotografie je dílem vtipálka či skalního příznivce značky Sony, jako tomu bylo v případě nedávného uniku informací o neexistujícím Nexusu X.

Zdroj

Autor článku
Richard Streit
Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku