TOPlist

Sony Ericsson Xperia X1: Videopohled s mluveným komentářem

Domovská stránka webu SMARTmania.cz

Videopohled na Sony Ericsson Xperia X1Xperia X1 je velice atraktivní komunikátor s výbornými hardwarovými parametry. Je to také vůbec první telefon od Sony Ericssonu, který pracuje s operačním systémem Windows Mobile. V jeho útrobách nalezneme rychlý 524 MHz procesor od Qualcommu, WVGA displej s rozlišením 400×800px, GPS, Wi-Fi, 3.2 MPx fotoaparát nebo výsuvnou QWERTY klávesnici. Milovníky hudby určitě potěší 3,5 mm výstup pro připojení sluchátek. Já jsem měl možnost několik dní používat předprodukční verzi, která ještě neměla úplně odladěný systém a disponovala pouze 256 MB RAM. Finální verze by měla nabídnout celých 384 MB operační paměti. I když se jednalo o testovací vzorek, Xperia mě příjemně překvapila svou rychlostí, je vidět, že výrobce si dal na optimalizaci systému záležet.

Videopohled s mluveným komentářem

Omlouvám se za malou mystifikaci ve videu, kde uvádím, že displej má úhlopříčku 3.2\”, správná hodnota je samozřejmě 3\”.

Další odkazy
Hardwarové parametry SE Xperia X1
Velké preview a první dojmy

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku