Domů » Bleskovky » Sony Xperia Z1 mini na novém snímku: Těšíme se na výkonný hardware

Sony Xperia Z1 mini na novém snímku: Těšíme se na výkonný hardware

Aktualizováno 11. září, 00:05

Na internetu se objevila nová fotografie, na které je zmenšená Xperia Z1 mini srovnávána se dvěma velkými Xperiemi Z1. Fotografie dává tušit, že mini varianta bude rovněž dostupná ve třech barevných variantách – černé, bílé a výrazné fialové.

 

Původní článek: Xperia Z1 mini nabídne 20,7Mpx fotoaparát a Snapdragon 800

Sony minulý týden na veletrhu IFA v Berlíně představilo nový vlajkový model Xperia Z1. Již déle se spekuluje, že pro zájemce o menší displej Sony připravuje Xperia Z1 mini. Model zatím není oficiální, ale zprávy po internetu kolují již několik týdnů. Dnes server ETrade Supply zveřejnil fotografii předního panelu. Xperia Z1 mini by na rozdíl od Samsungu Galaxy S4 mini a HTC One mini, neměla pouze vypadat jako větší modely.

 

Menší telefony konkurence obvykle nabízí výrazně horší hardware. Sony by chtělo tento trend změnit a nabídnout telefon v příjemnějších rozměrech, ale s kvalitní výbavou. Displej se zmenší na 4,3 palce a rozlišení klesne na 1280 x 720 pixelů, baterie by měla mít nižší kapacitu, a to 2400 mAh. Ostatní specifikace by měly kopírovat Xperia Z1: Snapdragon 800, 2 GB operační paměti RAM a 20,7 megapixelový fotoaparát. Možná se tak zájemcům o menší telefon s Androidem rýsuje jasný favorit, dostupnost je zatím neznámá, ale očekává se v průběhu podzimu.

David Podzimek

6 komentářů

 1. Borec (neregistrovaný)

  No už to nemá nahoře a dole ty šíleně tlusté kraje ala hnus iPhone, ale co ty tlusté kraje na bocích ?

 2. Já si myslím, že se jedná o jiný model než Z1, rozhodně to nebude změnšená vlajková loď. Pokud se objeví únik menšího modelu, každý hned hovoří o Z1 mini….

 3. Fotka? Podle me spise pocitacova maluvka, displej ani nema pomer 1280×720…

 4. Vladko23 (neregistrovaný)

  No niekto si zas robí srandu. Toto je orezaná Xperia P … na tomto obrázku si všimnete, že je to úplne to isté, len bez spodnej brady. [odkaz]

 5. Vladko23 (neregistrovaný)

  Tu je lepší obrázok :) [odkaz]

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).