Sony chystá 6,44″ fullHD tabletofon: Unikla fotografie předního rámečku

Měli jste za to, že Samsung Galaxy Note 2 s 5,5“ displejem je gigant? A mysleli jste si, že novinka, jež má brzy přijít – Huawei Ascend Mate s 6,1“ displejem je naprosté monstrum? Tak to vám asi dojdou slova při zjištění, že Sony pravděpodobně plánuje smartphone s 6,44“ úhlopříčkou displeje. Tabletofon, jenž přesně vyplňuje poslední mezeru mezi nejmenšími tablety a největšími smartphony (respektive dosavadními tabletofony).

Nepotvrzené zprávy o vývoji obrovského zařízení vycházejí z fotografie, jež můžete vidět výše. Ta se původně objevila na čínském fóru Digi-Wo, kde se spolu s fotkou vyskytuje i zpráva, že jde o součástku již zmíněného zařízení od Sony s 6,44“ displejem s fullHD rozlišením. 

Pamatujte na to, že se jedná pouze o jednu fotografii a nepotvrzený komentář. Neznamená to tedy hned, že Sony opravdu na podobném zařízení pracuje, každopádně ta možnost tu je. Stejně tak to může být pouze součástka prototypu zařízení, které se na trhu nikdy nemusí objevit. Nechme se tedy překvapit.

Autor článku
Miroslav Václavík
image/svg+xml
+

Kapitoly článku