Sonos představil kompaktní subwoofer Sub Mini. Známe českou cenu

Sonos Sub Mini 1

Americká společnost Sonos je nejen v našich končinách známá pro svou špičkovou audiotechniku, která je vzájemně propojená. K celé řadě bezdrátových reproduktorů a soundbarů nyní přibyl elegantní subwoofer Sub Mini, který doplňuje dříve představené produkty Beam a Ray. Jeho příchod už jsme očekávali několik měsíců.

Po designové stránce se jedná o elegantní kus techniky, za kterou se rozhodně nebudete stydět. Výška zařízení činí 30,5 centimetru a průměr 23 centimetrů, přičemž hmotnost se zastavila na 6,35 kilogramech. Uvnitř najdeme dvojici 6“ basových reproduktorů namířených směrem dovnitř. Nechybí ani zesilovače třídy D nebo speciální vnitřní uspořádání, které neutralizuje zkreslení a zvýrazňuje basovou odezvu.

Sonos Sub Mini 2
Sonos Sub Mini

Samozřejmostí je ekvalizér, který lze nastavit podle vašich preferencí, nebo jej nechat automaticky vyladit zvuk podle vaší sestavy a místa, kde je subwoofer umístěný. Sub Mini podporuje také funkci TruePlay, která detekuje a přizpůsobuje zvuk reproduktoru odrazům od stěn i nábytku. K jejímu nastavení je nicméně potřeba zařízení s iOS. Frekvenční odezva je 25 Hz, k internetu lze připojit skrze Wi-Fi či Ethernet, s ostatními reproduktory komunikuje skrze 5GHz síť a pro napájení využívá interní zdroj 100–240 V 50/60 Hz.sonos soundbars arc beam ray blackNepřehlédněte

Je lepší Sonos Arc, Beam, nebo Ray? Poradíme, který soundbar vybrat

Subwoofer Sonos Sub Mini bude k dispozici v černé a bílé barvě od 6. října, a to za 12 990 Kč.

Autor článku
Dominik Vlasák
Redaktor, cestovatel, fanoušek technologií, Star Wars a dobré kávy.

Kapitoly článku