Domů » Články » SmartTýden #5: Prodej Motoroly, obří tablet a pokračování výsledkové sezony

SmartTýden #5: Prodej Motoroly, obří tablet a pokračování výsledkové sezony

Lenovo koupilo Motorolu, Xperia Z1 Compact dorazila na český trh, otestovali jsme Motorolu G a BlackBerry Z30. NSA údajně uživatele špehovala i při hraní Angry Birds.

Vítejte u pátého letošního dílu pravidelného souhrnu informací z mobilního světa, se kterým se na našich stránkách setkáváte každý týden v neděli. Chceme čtenářům, kteří přes týden neměli čas, připomenout nejzajímavější události uplynulých dní. Nechceme se omezit jen na náš obsah, ale přidáme také doplňující informace ze zahraničních zdrojů a tipy na zajímavé články, blogy a podcasty. Zároveň budeme rádi, když se v komentářích podělíte o vaše tipy, které nám utekly, nebo jsme jim nevěnovali dostatek pozornosti.

 

Mobilní zařízení a hardware

  • Porovnali jsme na videu klasický Samsung Galaxy S4 s jeho výkonnějším bratříčkem (LTE-A), který pohání procesor Snapdragon 800

 

- - -

- - -

- - -

- - -

Software a služby

 

Finance, analýzy a zákulisní dění 

Tipy na zajímavý zahraniční obsah

Pokud chcete mít nadále přehled ve světě chytrých zařízení, nezapomeňte nás sledovat. A to nejen na webu, ale také na YouTube, kde pro vás připravujeme nejnovější videopohledy. Aktivní jsme také na TwitteruFacebooku a Google+. Nové články máte možnost odebírat přes RSS a brzy vám nabídneme i mobilní aplikace.

David Podzimek

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).