SmartTýden #3: Nokia s Androidem, zlaté LG G2 a další nové Xperie

V tětím díle seriálu SmartTýden pro rok 2014 se ohlédneme za nejzajímavějšími novinkami a událostmi, které se ve světě chytrých zařízení odehrály v uplynulých sedmi dnech.

Vítejte u třetího letošního dílu pravidelného souhrnu informací z mobilního světa, se kterým se na našich stránkách setkáváte každý týden v neděli. Chceme čtenářům, kteří přes týden neměli čas, připomenout nejzajímavější události uplynulých dní. Nechceme se omezit jen na náš obsah, ale přidáme také doplňující informace ze zahraničních zdrojů a tipy na zajímavé články, blogy a podcasty. Zároveň budeme rádi, když se v komentářích podělíte o vaše tipy, které nám utekly, nebo jsme jim nevěnovali dostatek pozornosti.

 

Mobilní zařízení a hardware

- - -

- - -

 

Software a služby

Nokia Lumia Black: Přehled novinek a vylepšení

Finance, analýzy a zákulisní dění 

 

  

Tipy na zajímavý zahraniční obsah

  • Motorola začala dodávat model Moto X s dřevěným zadním krytem
  • Googlu spustil novou službu Music Timeline, která ukazuje popularitu jednotlivých hudebních žánrů a interpretů z posledních šedesáti let

 


Bude Nokia s Androidem největším překvapením roku 2014? 

Jak bylo zmíněno v úvodu, budeme rádi také za vaše tipy na zajímavý obsah. Pokud chcete mít nadále přehled ve světě chytrých zařízení, nezapomeňte nás sledovat. A to nejen na webu, ale také na YouTube, kde pro vás připravujeme nejnovější videopohledy. Aktivní jsme také na TwitteruFacebooku a Google+. Nové články máte možnost odebírat také přes RSS.

Autor článku
David Podzimek

Kapitoly článku