Domů » Články » SmartTýden #2: Ve znamení veletrhu CES a nových technologií

SmartTýden #2: Ve znamení veletrhu CES a nových technologií

V druhém díle seriálu SmartTýden pro rok 2014 se ohlédneme za nejzajímavějšími novinkami a událostmi, které se ve světě chytrých zařízení odehrály v uplynulých sedmi dnech.

Vítejte u druhého letošního dílu pravidelného souhrnu informací z mobilního světa, se kterým se na našich stránkách setkáváte každý týden v neděli. Chceme čtenářům, kteří přes týden neměli čas, připomenout nejzajímavější události uplynulých dní. Nechceme se omezit jen na náš obsah, ale přidáme také doplňující informace ze zahraničních zdrojů a tipy na zajímavé články, blogy a podcasty. Zároveň budeme rádi, když se v komentářích podělíte o vaše tipy, které nám utekly, nebo jsme jim nevěnovali dostatek pozornosti.

  

Tento týden se nesl ve znamení veletrhu CES, proto jsme již v sobotu zveřejnili články, ve kterých se nachází souhrn všech představených novinek a přehled zajímavých zařízení, které byly k vidění na veletrhu.

Mobilní zařízení a hardware

 

 

- - - 

Software a služby

  • Aplikace Mapy.cz přišla s řadou nového obsahu pro zimní období, včetně tras pro běžkaře.
  • Unikly obrázky první větší aktualizace pro Windows 8.1.
  • Podle Microsoftu půjde aktualizovat všechny telefony s Windows Phone 8 na očekávanou verzi WP 8.1.
  • Podívejte se na videu na novinky v aktualizaci Nokia Black, kterou Nokia uvolnila.
  • Na svět unikly první obrázky další generace uživatelského rozhraní TouchWiz od Samsungu.

 

Finance, analýzy a zákulisní dění 

 

Tipy na zajímavý zahraniční obsah

 

Jak bylo zmíněno v úvodu, budeme rádi i za vaše tipy na zajímavý obsah. Pokud chcete mít i nadále přehled ve světě chytrých zařízení, nezapomeňte nás sledovat. A to nejen na webu, ale také na YouTube, kde pro vás připravujeme nejnovější videopohledy. Aktivní jsme také na TwitteruFacebooku a Google+. Nové články máte možnost odebírat také přes RSS.

David Podzimek

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).