Domů » Bleskovky » Sliding Messaging: Vylepšený správce textových zpráv pro Android

Sliding Messaging: Vylepšený správce textových zpráv pro Android

Pokud z nějakého důvodu nejste spokojeni s výchozím klientem pro práci s textovými zprávami na vašem telefonu se systémem Android, máme pro vás tip na zajímavou aplikaci. Sliding Messaging slouží jako komplexní náhrada a přidává spoustu zajímavých vylepšení navíc. Tím největším je snadné přesouvání mezi jednotlivými konverzacemi, které se provádí horizontálním gestem. Stejně tak můžete rychle zahájit novou konverzaci vytažením příslušené nabídky z pravé strany obrazovky. Více už napoví přiložené video, ve kterém si všechny možnosti Sliding Messaging můžete prohlédnout.

 

Aplikace je na Google Play k dispozici ve dvou verzích – bezplatná obsahuje méně funkcí a později už nebude aktualizována; placená varianta (20 Kč) vám zajistí budoucí aktualizace a přidávání nových funkcí. Pokud budete mít problémy s notifikacemi na nové zprávy, doporučuje autor odinstalovat jiné programy na práci s textovými zprávami (například Go SMS).

Sliding Messaging Application Overview

- -
Bezplatná verze / placená verze

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).