Domů » Bleskovky » Sledujte s námi WWDC: jaké novinky Apple představí?

Sledujte s námi WWDC: jaké novinky Apple představí?

Přelom jara a léta je tradičně vyhrazen vývojářským konferencím. Po Googlu a Microsoftu je nyní na řadě Apple se svým WWDC, které se odehraje již dnes. Ačkoli se celé virtuální setkání bude soustředit především na vývojáře, očekáváme také několik oznámení, která budou zajímavá i pro širokou veřejnost.

wwdc
Vývojářská konference WWDC 2021 je za dveřmi

Mezi ty nejzajímavější se řadí nové verze operačních systémů, konkrétně iOS 15, iPadOS 15, watchOS 8, macOS 12 a tvOS 15. Kromě toho se delší dobu spekuluje o představení nového MacBooku Pro s čipsetem M1x, který by měl být výkonnější než současné počítače s čipem M1.

WWDC 2021 — June 7 | Apple

Úvodní keynote můžete sledovat online na YouTube již dnes 7. června od 19:00 našeho času, kdy je plánován její začátek. O všech zajímavých novinkách vás pochopitelně budeme informovat v našem zpravodajství.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).