Domů » Bleskovky » Sledujte s námi: Premiéra Huawei Ascend P7 v Paříži (redakční live blog)

Sledujte s námi: Premiéra Huawei Ascend P7 v Paříži (redakční live blog)

Huawei dnes na tiskové konferenci v Paříži představí novou vlajkovou loď – Ascend P7, která bude nástupcem loňského modelu Ascend P6. Podle zatím dostupných informací bychom se měli dočkat velmi tenkého těla, o čemž svědčí i produktový obrázek, který předčasně publikoval Evleaks. Huawei se tentokrát podrobnosti o Ascendu P7 příliš dobře uchránit nepodařilo, v tomto článku si například můžete prohlédnout snímky předprodukční verze telefonu a očekávané hardwarové parametry.


Ascend P7: Tuhle žiletku dnes Huawei oficiálně představí

Tisková konference začíná dnes ve 14:00 a podle našich informací Huawei nenabídne video stream. Moje maličkost se premiéry Ascendu P7 také bude účastnit a své postřehy z cesty, a především z tiskové konference, budu publikovat na našem speciálním twitter kanále @smartmania_live, tak se nezapomeňte přihlásit k odběru. Po skončení tiskovky se tradičně můžete těšit na článek s prvními dojmy a videopohled. Naplánovaný mám také rozhovor s ředitelem marketingu a komunikace společnosti Huawei – Jerrym Huangem, pro kterého mám připravených několik zajímavých otázek.


Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

2 komentářů

  1. doody (neregistrovaný)

    Super. Těším se na novinky od Vás :) budu sledovat.

  2. Moka (neregistrovaný)

    uz vas sleduji na twitteru :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).