Domů » Bleskovky » Sledujte online dnešní Apple keynote (start v 19:00)

Sledujte online dnešní Apple keynote (start v 19:00)

Dnes v 19:00 našeho času se v Kalifornii uskuteční další keynote společnosti Apple, na které by měl být představen nejen nový iPad Mini, ale také inovovaný iMac, 13″ MacBook Pro s Retina displejem a Mac Mini. Předchozí konference nebyly streamovány živě, Apple vždy záznam z akce zveřejnil až několik hodin po skončení, ale dnes bude všechno jinak a keynote bude možné sledovat online.

 

Dnešní novinky budeme pečlivě sledovat i na SmartManii a po skončení vám přineseme souhrnný článek s představením všech novinek. Pokud chcete akci sledovat živě, přejděte na tento odkaz.

Tip na článek – Další novinky od Applu: Kromě iPadu Mini se dočkáme aktualizace počítačů Mac

Pro spuštění streamu je podle stránek Applu vyžadován prohlížeč Safari 4 a vyšší + Quick Time plugin. Video by mělo fungovat také v prohlížeči Chrome a sledovat jej dále bude možné na zařízeních s iOS 4.2 a vyšší nebo na druhé a třetí generaci Apple TV s verzí software 5.0.2 a vyšší.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

3 komentáře

 1. Geary (neregistrovaný)

  Mám takový pocit, že to stejně zase spadne a neuvidíme nic. Tak uvidíme.

 2. mino (neregistrovaný)

  quicktime….

  na samotne keynote zvedavy niesom(neustale vychvalovanie), skor na suhrn noviniek(aj ked vsetko uz asi uniklo)

 3. kidal5 (neregistrovaný)

  Ahoj, podařilo se mi najít nějakej stream, zatím funguje dobře. [odkaz]

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *