Domů » Bleskovky » Sledujte online dnešní Apple keynote (start v 19:00)

Sledujte online dnešní Apple keynote (start v 19:00)

Dnes v 19:00 našeho času se v Kalifornii uskuteční další keynote společnosti Apple, na které by měl být představen nejen nový iPad Mini, ale také inovovaný iMac, 13″ MacBook Pro s Retina displejem a Mac Mini. Předchozí konference nebyly streamovány živě, Apple vždy záznam z akce zveřejnil až několik hodin po skončení, ale dnes bude všechno jinak a keynote bude možné sledovat online.

 

Dnešní novinky budeme pečlivě sledovat i na SmartManii a po skončení vám přineseme souhrnný článek s představením všech novinek. Pokud chcete akci sledovat živě, přejděte na tento odkaz.

Tip na článek – Další novinky od Applu: Kromě iPadu Mini se dočkáme aktualizace počítačů Mac

Pro spuštění streamu je podle stránek Applu vyžadován prohlížeč Safari 4 a vyšší + Quick Time plugin. Video by mělo fungovat také v prohlížeči Chrome a sledovat jej dále bude možné na zařízeních s iOS 4.2 a vyšší nebo na druhé a třetí generaci Apple TV s verzí software 5.0.2 a vyšší.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Geary
Uživatel
Geary

Mám takový pocit, že to stejně zase spadne a neuvidíme nic. Tak uvidíme.

mino
Uživatel
mino

quicktime….

na samotne keynote zvedavy niesom(neustale vychvalovanie), skor na suhrn noviniek(aj ked vsetko uz asi uniklo)

kidal5
Uživatel
kidal5

Ahoj, podařilo se mi najít nějakej stream, zatím funguje dobře. [odkaz]