Domů » Bleskovky » Sledujte dnešní premiéru ohebného Samsungu Galaxy Z Fold 2

Sledujte dnešní premiéru ohebného Samsungu Galaxy Z Fold 2

Dnes v 16:00 Samsung kompletně odhalí druhou generaci ohebného smartphonu Galaxy Z Fold 2. Částečného představení jsme se dočkali před měsícem v rámci Unpacked eventu, mezi jehož hlavní hvězdy patřila řada Galaxy Note 20, chytré hodinky Galaxy Watch 3, sluchátka Galaxy Buds Live a tablety Galaxy Tab S7/S7+. Všechny tyto produkty jsme již na SMARTmanii otestovali, nicméně jedna novinka stále ještě chybí.

Fold 2 unpacked
Samsung Unpacked Part 2 startuje už dnes v 16:00

Pokud si představení Samsungu Galaxy Z Fold 2 nechce nechat ujít, zapněte si v 16:00 online přenos, který naleznete pod tímto odstavcem. Ve stejný čas rovněž na našem webu najdete souhrnný článek, ve kterém vám Galaxy Z Fold 2 kompletně představíme.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Diskuze k článku

  1. Jsem napnutej jak guma od trencli 😀

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).